6000-7000 TL bandında telefon tavsiyesi

Ryrımm

Hectopat
Selam, şu an General Mobile GM 21 kullanıyorum. 2-3 yıldır bu telefonu kullanıyorum, şu anlık idare ediyorum ama değiştirip üst modellere geçmek istiyorum. Kamerası bataryası oyunlari orta Derece'de oynayabilecegim. İşlemcisi bu fiyata iyi olabiliyorsa sevinirim, eğer olamazsa bütçe 8 bin çıkabilir.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8+3 Ram 256 Gb Depolama 108 Mp Kamera Yurt Dışı Bulabilirsin 6100 Bandında Seyrediyo Fiyatı Gayet Kullanışlı 10/10 Fakat Güncelleme Yapamazsın Yurt Dışı Olduğu İçin Ama Öneririm ...

Selam, şu an General Mobile GM 21 kullanıyorum. 2-3 yıldır bu telefonu kullanıyorum, şu anlık idare ediyorum ama değiştirip üst modellere geçmek istiyorum. Kamerası bataryası oyunlari orta Derece'de oynayabilecegim. İşlemcisi bu fiyata iyi olabiliyorsa sevinirim, eğer olamazsa bütçe 8 bin çıkabilir.

Realme 8.

İkinci el temiz iPhone 8 Plus al kamera batarya işlemci açısından iyi sayılır.
Dostum O Fiyata Temizde Alsa İyi Bir Performans Alamaz Parası Çöp Olur Tercih Etmem Genellikle İphone 8 Plus Satanlar Donma,Aşırı Isınma Nedeniyle Satıyo Bilginize

Xiaomi Not 10s Isınma Problemi Var Dostum Alanların %90'ı Tercih Etmiyor Cihazı Huawei P20 pro'ya gelirsek Paran Çöpe Gitmiş Olur Daha Az Performans Alırsın Tercih Etmem 2 sinide

Buda Gene Düşük Performans Alırsın Tercih Etmem

Dostum o fiyata temizde alsa iyi bir performans alamaz parası çöp olur tercih etmem genellikle iPhone 8 Plus satanlar donma, aşırı ısınma nedeniyle satıyor bilginize.

Hocam X kullanıyorum herhangi bir donma kasma yaşamadım oyunlarda da akıcı 60FPS veriyor X ile işlemcisi aynı zaten Android'e verecek parayı 2 yıl sonra çöp olacak. Apple almak daha mantıklı en azından iOS16 güncelliğini korur.

Kaçak Xiaomi telefonlara bakabilirsin.

Hocam X kullanıyorum herhangi bir donma kasma yaşamadım oyunlarda da akıcı 60FPS veriyor X ile işlemcisi aynı zaten Android'e verecek parayı 2 yıl sonra çöp olacak Apple almak daha mantıklı en azından iOS16 güncelliğini korur.
x ile bir değil dostum 10 pro Bunu Söylemen Bile Bi Hata Android ve İos'u Kıyaslama Bence Üstelik İphone'nun X Modeli İle

X ile bir değil dostum 10 Pro bunu söylemen bile bir hata Android ve IOS'u kıyaslama bence üstelik IPhone'nun X modeli ile.

Hocam işlemcilerinden tut ramine sürümü bile aynı performansı aynı tek fark kamera ve ekran oyunlarda da aynı performansı veriyor bu bilgiyi neye dayanarak veriyorsunuz anlamadım açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı