6000-7000 TL Huawei Laptop Önerisi

tolgacansezer

Centipat
Selamlar.

6-7 bin TL'lik belirlediğim bütçe dahilinde şık bir laptop arayışındayım. Yapacağım işlemler, Photoshop'ta temel işler, FM 2020 (elbette bilenler vardır fakat bilmeyenler için ne işlemciyi ne ekran kartını zorlayacak bir oyun) ve dizi/film izlemek olduğu için ve donanım olarak da bu tarzda bir laptop istediğim için birkaç kişiden Huawei'nin Matebook laptoplarının tavsiyesini aldım ve hoşuma da gitti.

Asıl sormak istediğim şu: Yapacağım işlemleri biraz önce bahsetmiştim ve bu işlemleri göz önünde bulundurarak aşağıda linklerini vereceğim 4 Matebook modelinden hangisini satın almalıyım?

Şu an Matebook 13 içime sinse de alışık olduğu 16:9 yatay ekrana değil, 4:3 dikey ekrana sahip ama cihazın yazılımsal özellikleri sanırsam yapacağım işlemleri karşılıyor fakat 14'e bakınca da ekran kartında ve işlemcide AMD kullanılmış ve benim de AMD'ye karşı bir antisempatim var. 3 cihazın da dış görünüşleri okey fakat hangisini alacağıma karar veremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

HUAWEI MateBook D 15 - HUAWEI MateBook D 14 - HUAWEI MateBook 13

Vatan'da da var.
Çok teşekkürler öncelikle. Peki dediğim işlemleri rahatlıkla yapabilir miyim 2018 Air'da? Yani FM, Photoshop ve dizi/film izlemek gibi?

Doğru.

Yaparsınız. Benim en büyük hayalim bilgisayarımı macOS yüklemek. Hep hata veriyor. Windows'tan nefret ediyorum. Neden hayalim macOS yüklemek sizce?

Vatan'da da var.

Yaparsınız. Benim en büyük hayalim bilgisayarımı macOS yüklemek. Hep hata veriyor. Windows'tan nefret ediyorum. Neden hayalim macOS yüklemek sizce?
Tabii ki. Ben de sonuna kadar bu kafada bir insanım. Hatta farkettiyseniz, düşündüğüm laptop yani Huawei'nin görüntüsü de MacBook tarzı fakat Windows diye bir gerçek var sonuçta. Ben tamamiyle 9500 tl'lik fiyatından dolayı yeni Air'dan vazgeçtim. Eğer ki bu cihaz benim işimi görüyorsa net bunu alırım.
Tabii ki. Ben de sonuna kadar bu kafada bir insanım. Hatta farkettiyseniz, düşündüğüm laptop yani Huawei'nin görüntüsü de MacBook tarzı fakat Windows diye bir gerçek var sonuçta. Ben tamamiyle 9500 tl'lik fiyatından dolayı yeni Air'dan vazgeçtim. Eğer ki bu cihaz benim işimi görüyorsa net bunu alırım.
@ReisenUdongeinInaba Artı olarak sormak istediğim şu: 2019 versiyonunu bulabilir miym peki?

Geri
Yukarı