6000-7000 TL laptop önerisi

Bütçe
7000 TL
Kardeşim ne oynuyucan?

Zula, CS; GO
Belki başka silah oyunları ve Minecraft
Bir de benim günlük işlerim biraz ağır olabilir aurdiuno uygulaması bilgisayarımda kurulu olacak
Oradan kod falan yazıcaz
Belki bunları 4000-5000 TL'lik bir bilgisayarla da bunları yapabilirdim ancak bana uzun süre 7-8 yıl gitmesini istiyorum

7 sene boyunca o laptop seni götürmez, üst segment laptoplara bakmak zorunda kalırsın. Onlar da dolar kuru yüzünden cebini yakar.
Excalibur alınmaz çünkü hem malzeme kalitesi iyi değil hem de 11. nesil işlemciler çıkacakken 9. nesil işlemci yine alınmaz. 1650 uzun vadeli iş görmez mümkünse 1650 Ti alın.
Senelerce kullanacaksan şimdi 200-300 daha fazla vermen daha iyi olur. Çünkü Excalibur ile Nitro 5 karşılaştırılmaz bile bence.

7 sene boyunca o laptop seni götürmez, üst segment laptoplara bakmak zorunda kalırsın. Onlar da dolar kuru yüzünden cebini yakar.
Excalibur alınmaz çünkü hem malzeme kalitesi iyi değil hem de 11. nesil işlemciler çıkacakken 9. nesil işlemci yine alınmaz. 1650 uzun vadeli iş görmez mümkünse 1650 Ti alın.
Senelerce kullanacaksan şimdi 200-300 daha fazla vermen daha iyi olur. Çünkü Excalibur ile Nitro 5 karşılaştırılmaz bile bence.

200-300 dediğinizi pek anlamadım TL'diyosunuz galiba 7000 sadece bir fikir belli olmaz ne kadar vericeğim 7500 de verebilirm 8000 TL'de sadece şöyle bir taban çekiyim dedim orada maksimum 100 TL daha verebilirim dediğimde 7000 verme ihtimaline karşıydı

Foruma bakamıyorum bu aralar, geç cevap için kusura bakmayın.

Geri
Yukarı