6000-7000 TL monitör önerisi

İsteklerin neler?
Ben 240Hz alırdım bu fiyat bandında. Ama Online oyuncu değilim ben hikaye oynuyorum ve çözünürlük odaklı istiyorum dersen 2K bir monitör bak. İsteklerini yazarsan daha rahat öneri yapabiliriz.

İsteklerin neler?
Ben 240Hz alırdım bu fiyat bandında. Ama Online oyuncu değilim ben hikaye oynuyorum ve çözünürlük odaklı istiyorum dersen 2K bir monitör bak. İsteklerini yazarsan daha rahat öneri yapabiliriz.

Ben daha çok hem hikaye hem de FPS için kullanmayı düşünüyorum fiyatı biraz esnetebilirim 1K veya 1.5k fazla olursa sıkıntı çıkmaz. 240Hz olursa çok daha iyi olur.

Hayatımda ilk defa masaüstü bir bilgisayar alacağım ve sağlam olmasını istiyorum monitör bulmakta zorlanıyorum aklıma burası geldi.

Ben daha çok hem hikaye hem de FPS için kullanmayı düşünüyorum fiyatı biraz esnetebilirim 1K veya 1.5k fazla olursa sıkıntı çıkmaz. 240Hz olursa çok daha iyi olur.

240Hz 2K bir monitör sana en az 12-13K ya patlar diye tahmin ediyorum. Belki daha bile pahalı. Maalesef birisinden feragat etmek zorundasın. Ben 240Hz monitör aldım örneğin, keşke 2K 165Hz alsaydım diyorum şu an. E-Spor muhabbetlerinden de vazgeçtim çünkü. Biraz yanlış seçim oldu benim için. Dikkatli karar ver.

Yeni konular

Geri
Yukarı