6000-7000 TL sistem önerisi

Efe Demircioğlu

Femtopat
Merhaba. Başlıktan da belirttiğim gibi, 6000-7000 TL arası sistem kurmak istiyorum. Biliyorum şu anda bilgisayar toplanmaz ama yapacak bir şeyim yok. Bu elimdeki Laptop'ın daha dayanacağını düşünmüyorum. Sizce ne alabilirim ya da bir şey bekle öyle derseniz memnun olurum.

Merhaba. Başlıktan da belirttiğim gibi, 6000-7000 TL arası sistem kurmak istiyorum. Biliyorum şu anda bilgisayar toplanmaz ama yapacak bir şeyim yok. Bu elimdeki Laptop'ın daha dayanacağını düşünmüyorum. Sizce ne alabilirim ya da bir şey bekle öyle derseniz memnun olurum.

Monitör dahil mi?

Bence şu anlık APU bir sistem topla. Ekran kartlarının durumunu biliyorsundur.

Sence bu APU sistem mi?
i5 10400F.
MSI B460M A PRO.
Kingston 500 GB M.2 SSD.
Kasa MSI MAG Force 100r.
Power 550 Watt.
RAM balistix 8 GB 3000 MHz RGB 2/8
Ekran kartı yok.
APU bir sistem olması için dahili grafik biriminin olması lazım işlemcide. Benim bildiğim intel işlemcilerde sonunda H olunca dahili grafik birimi oluyordu. O yüzden bu bir APU sistem değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı