6000-7000 TL sistem toplama

Bütçe
6000-7000 TL
Cevap vermediniz?
1660 Super ile Tİ arasında 3-4 FPS fark var. O yüzden 1660 Superin Msi Gaming X'ini almak daha mantıklı geliyor öneriniz için teşekkür ederim yinede kusura bakmayın.
Kusura bakma dostum bugün biraz gerginim.
Daha düzgün bir biçimde yorumunun yanlış olduğunu ifade edebilirdim.
Yinede 3100, 2060 besleyebilecek güçte bir islemci.
En iyi olmakla ilgili bir derdim de yok.
Iyi aksamlar.

O zaman o sistem de yalan oldu.
Attığım ürünleri tercih edin.
Pişman olmazsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Önerdiğiniz parçalar gayet iyi ancak aradaki 1000 TL farka değer mi diye düşünüyorum. 1660 Super beni 1 yıl idare etmez mi ? Örnek veriyorum Warzone oyununda 1660 ile 100 FPS alsam 2060 ile 120 FPS alsam çok farkeder mi ?
Ayrıca Gaming gecesinden önereceğiniz ürün var mı?

1660 Super ile Tİ arasında 3-4 FPS fark var. O yüzden 1660 Superin Msi Gaming X'ini almak daha mantıklı geliyor öneriniz için teşekkür ederim yinede kusura bakmayın.
Daha ucuza geldiği için öyle söyledim. Inno3D en az MSI kadar sağlam bir markadır. Yurt dışında da baya tercih edilir. Google'a "Inno3D GTX 1660 Ti alınır mı?" yazarak araştırabilirsiniz. 75 TL ucuz ve 3-4 FPS de olsa fazla veriyor. Yine de siz bilirsiniz.
Haftaya Black Friday olduğu için asıl indirimleri ona saklıyorlar. Alınacak fazla bir şey yok.

1660 Super ile Ti arasında 3-4 FPS fark var. O yüzden 1660 Super'in MSI Gaming X'ini almak daha mantıklı geliyor öneriniz için teşekkür ederim yine de kusura bakmayın.

Önerdiğiniz parçalar gayet iyi ancak aradaki 1000 TL farka değer mi diye düşünüyorum. 1660 Super beni 1 yıl idare etmez mi? Örnek veriyorum Warzone oyununda 1660 ile 100 FPS alsam 2060 ile 120 FPS alsam çok farkeder mi?

Dostum o zaman söyle yap.
Ekran kartini INNO3D 1660 Super ile değiştir.
Tam 1000TL daha ucuza denk geliyor.
Yine X94 ile 4.4GHz'e OC yap.

Dostum o zaman söyle yap.
Ekran kartini INNO3D 1660 Super ile değiştir.
Tam 1000TL daha ucuza denk geliyor.
Yine X94 ile 4.4GHz'e OC yap.
Tamamdır kardeşim düşüneceğim çok sağol ilgin alakan için.
@Adem Yıldız_ Son olarak SSD olarak ne öneriyorsun ? Küçük boyutlu SSD + 1TB HDD yapıp oyunları HDD'ye kursam oyunda drop olur mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır kardeşim düşüneceğim çok sağ ol ilgin alakan için.
@Adem Yıldız_ son olarak SSD olarak ne öneriyorsun? Küçük boyutlu SSD + 1TB HDD yapıp oyunları HDD'ye kursam oyunda drop olur mu?

Olmaz ama bence HDD devri çoktan geçti.
480GB SSD alın. Ileride paranız olunca bir 480GB daha alırsınız.
Model olarak WD Blue öneriyorum.

@Silinen üye
6997TL tutuyor.
3100'ü 4.4GHz'e OC yapıp hayatın keyfini çıkarıyorsun.
Peki burdaki RAM @Sylveon un dediği gibi çift kanal mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı