6000-7000 TL'ye monitör dahil Intel sistem önerisi

Bütçe
6000-7000

jd yerine bunu tercih etsem sizce çok fark olur mu hocam

@Prohibidabido
Stoklarda olmayan bir monitörü nasıl alacaksınız? @gleran'ın topladığı sistem gayet güzel olmuş. Tercih edilebilir.
hocam hemen şuan bugün almayacağım gerekirse kasım indirimlerinide bekleyeceğim şuan sadece fikir edinmek istiyorum ona göre stok beklerim vs.
Arkadaşı AMD diye zorlamaya gerek yok zaten bu bütçede 10400F+H410 ikilisi 3600+B450 ikilisine fiyat olarak eşit oluyor.

AMD'ye hep yan gözle baktığım için ısınamıyorum. Ama oturup araştırmadım o yüzden neyin daha iyi olduğu hakkında ya da herhangi bir öneri ile araştırmalarımı sürdüreceğim o yüzden konu açtım.

AMD'ye hep yan gözle baktığım için ısınamıyorum. Ama oturup araştırmadım o yüzden neyin daha iyi olduğu hakkında ya da herhangi bir öneri ile araştırmalarımı sürdüreceğim o yüzden konu açtım.

10400F/2666MHz RAM 3600/3200MHz RAM ile benzer performanslar veriyor yani siz Intel alsanız da performans kaybınız olmayacak hem de stok soğutucu ile daha serin çalışıyor 10400F. Tek eksisi overclock desteğinin olmaması.

10400F/2666MHz RAM 3600/3200MHz RAM ile benzer performanslar veriyor yani siz Intel alsanız da performans kaybınız olmayacak hem de stok soğutucu ile daha serin çalışıyor 10400F. Tek eksisi overclock desteğinin olmaması.
overclock yapacağımı sanmıyorum ama uzun ömürlü olan bir şey tercih etmek istiyorum amd intel fark etmez amd çok ısınma yaptığını düşündüğüm için uzun ömürde iyi olacağını düşünmedim sadece
INTEL 10400F-MSI RTX2060 VENTUS XS 6GOC-B460M-A PRO-KINGSTON 500GB NVME-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da sizce bu sistem nasıl

@Prohibidabido bende 10 yıl önce i3'ün 2. nesil sistem toplamıştım bayağı idare etti beni ve ekran kartı GT 430 bazı oyunlarda kas sa da gene bayağı idare etti günümüzde bir GTA'yı oynatmıyor.

Geri
Yukarı