6000-7000 TL'ye monitörlü sistem toplama

Monitör de sizin seçtiklerinizden biri olabilir. Ayrıca ben kampanyasız en ucuz fiyatlardan ekledim, hazır sistem kampanyası varsa daha uyguna bulunabilir.
Yine de giriş seviyesi 1660 Super seçilirse 500 lira daha ucuz olacak, bütçe sınırları içinde olmuş olur bu sayede.

Son düzenleme:
Monitör de sizin seçtiklerinizden biri olabilir. Ayrıca ben kampanyasız en ucuz fiyatlardan ekledim, hazır sistem kampanyası varsa daha uyguna bulunabilir.

Kasa bu olsun bence:

Yine de giriş seviyesi 1660 Super seçilirse 500 lira daha ucuz olacak, bütçe sınırları içinde olmuş olur bu sayede.
Cok tesekkürler ama 7000TL'yi asiyor.
1660 Super daha mantıklı geldi. Tesekkürler.

Baska önerisi olan var mi ?

Kasa bu olsun bence:
Ben RGB sevmediğim için ve fiyatı gereksiz arttırdığı için öyle bir kasa seçmiştim.
Super'in yanında bunun gibi kasa alınırsa 200 lira daha ucuz oluyor mesela. Mesh panel değil ama ikisi birlikte daha uygun bir set de alabilirsiniz bunun gibi. İçinde 80+ PSU olmasına dikkat edin ama.
Aerocool Rift AE-RIFT-BG600 Led Panel ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
İsterseniz HDD'si olmayan bu tür bir sistem de buldum, fiyatına göre iyi. Zaten İtopya, Vatan, Sinerji gibi bilindik sitelerdeki hazır sistem kampanyalarına bakılmalı ayrı ayrı almadan önce.

İşlemci:

RAM:

Anakart:

SSD:

Ekran kartı:

PSU:

Kasa:

Monitör:

7173TL.

Ben RGB sevmediğim için ve fiyatı gereksiz arttırdığı için öyle bir kasa seçmiştim.
Super'in yanında bunun gibi kasa alınırsa 200 lira daha ucuz oluyor mesela. Mesh panel değil ama ikisi birlikte daha uygun bir set de alabilirsiniz bunun gibi. İçinde 80+ PSU olmasına dikkat edin ama.
Aerocool Rift AE-RIFT-BG600 Led Panel ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
İsterseniz HDD'si olmayan bu tür bir sistem de buldum, fiyatına göre iyi. Zaten İtopya, Vatan, Sinerji gibi bilindik sitelerdeki hazır sistem kampanyalarına bakılmalı ayrı ayrı almadan önce.

Gigabyte 5600xt alınmaz, Sapphire pulse modelini öneririm. 6677TL yapıyor ve PSU açıkcası en iyisi değil ama idare eder.
Arkadaslar hepinize önerileriniz icin tesekkür ederim.

Su sistemi düsünüyorum: Sepet - incehesap.com

Cuma indirimlerini de bekleyebilirim.

Sistem gözükmüyor, bir daha atabilir misiniz?

Gigabyte 5600xt alınmaz, Sapphire pulse modelini öneririm. 6677TL yapıyor ve PSU açıkcası en iyisi değil ama idare eder.

Sistem gözükmüyor, bir daha atabilir misiniz?
Hocam sistem bu:

Kasa'yı güç kaynagını, Ram'i ,değiştirdim 5900TL tuttu. Ama Cuma indirimleri varmış onu beklemeyi düşünüyorum.

Hocam sistem bu:

Kasa'yı güç kaynagını, RAM'i, değiştirdim 5900TL tuttu. Ama Cuma indirimleri varmış onu beklemeyi düşünüyorum.

Sakın ha almayın.

1. Kasa kötü, soğutamaz.

2. SSD kronik sorunlu, alabileceğiniz en kötü SSD'lerden biri. Mavi ekran hatalarından fazla ısınmaya kadar say say bitmez.

3. Anakart S2H modeline göre kötü ama kullanılır.

4. XFX 5600XT kötü bir 5600XT modeli. Çok ısınıyor.

5. O güç kaynağı bomba gibi patlar. Çin malı kaltesiz ürün. Gamepower güvenilmez bir marka.

Klasik hazır sistem işte, rezillik. Alırsan çok büyük hata yaparsın.

:(

Yeni konular

Geri
Yukarı