6000-7000 TL'ye Oyun Laptobu Önerisi

haluk.altunsoy

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Pastane Sahibi
Merhaba, oyuncu için leptop almaya karar verdim. 6-7 bin tl arası bütcem var. Kafamda 1 2 seçenek var. Marka olarak monster msı tedarik edebilirsem alienware var. Yardımcı olabilirmisiniz neyi seçmem gerektiği konusunda ?

Merhaba oyuncu için leptop almaya karar verdim 6-7 bin tl arası bütcem var kafamda 1 2 seçenek var marka olarak monster msı tedarik edebilirsem alienware var yardımcı olabilirmisiniz neyi seçmem gerektiği konusunda ?

Alianware alma ihtimaliniz varsa onu öneririm. Eğer yok ise düşünmeden Msı Dragon Edition 2 alın derim :cool:

Alianware alma ihtimaliniz varsa onu öneririm. Eğer yok ise düşünmeden Msı Dragon Edition 2 alın derim :cool:

Alienware ebay de Worldwide olarak gönderim yolluyorlar ama burda gümrüğe takılırmı diye kafamda soru işaretleri var.

MSI olarakda dragon edition 2 extreme türkiyeye ne zaman gelir bilmiyorum ama MSI tarafından bu ürünü almayı planlıyorum. :D

Hocam gümrükte %100 takılır ki bende zamanında çok düşündüm Alienware almayı ve araştırmalarım sonucu takılacağını gördüm. Msı dragon edition 2 extreme bekleme çünkü bir işlemci farkı ile arada en az 1000-1500 lira fiyat oynuyor diğer bütün özellikler msı dragon edition 2 ile aynı. Ben msı dragon edition 2 kullanıyorum aklına herhangi bir sor takılırsa sor cevaplayım.

Hocam gümrükte %100 takılır ki bende zamanında çok düşündüm Alienware almayı ve araştırmalarım sonucu takılacağını gördüm. Msı dragon edition 2 extreme bekleme çünkü bir işlemci farkı ile arada en az 1000-1500 lira fiyat oynuyor diğer bütün özellikler msı dragon edition 2 ile aynı. Ben msı dragon edition 2 kullanıyorum aklına herhangi bir sor takılırsa sor cevaplayım.

Hocam Crysis 3 ultra çözünürlükte kaç fps alıyorsun söyleyebilirmisin eğer oyunu oynadıysan.

Birde ürünü nerden aldın bunuda söyleyebilirsen sevinirim.

Ürünün ısınma sorunu oluyormu bunuda sorayım. :)

Birde ürünün mağzeme kalitesini belirtebilirmisin senin yorumun olarak.

Hocam Crysis 3 ultra çözünürlükte kaç fps alıyorsun söyleyebilirmisin eğer oyunu oynadıysan.

Birde ürünü nerden aldın bunuda söyleyebilirsen sevinirim.

Ürünün ısınma sorunu oluyormu bunuda sorayım. :)

Birde ürünün mağzeme kalitesini belirtebilirmisin senin yorumun olarak.

Hocam rün gayet başarılı bir performans sergiliyor Crysis 3 25-35 arası fps alıyorum ki bu daha ekran kartının beta sürümle oynanmış hali :cool:
Cihazı pcdepo.com'dan 5300 liraya aldım yanında oyuncu paketi verildi. Yani Steelseries kulaklık, Msı oyuncu Mouse, Mouse pad, Msı çanta. Aksesuarları harika gerçekten.
Hocam cihazda ısınma sorunu yok cooler boost teknolojisi var yani turbo fan özelliği.
Malzeme kalitesi olarak tank gibi sağlamlık hissi veriyor bana. Msı yapmış ejderha deseni alüminyum kasa mükemmel diyebilirim. Malzeme kalitesi yönünden sıkıntınız olmasın ki zaten olamaz :cool: Eğer göreyim derseniz bir önceki nesil olan Msı dragon edition var Vatan Bilgisayar'da oraya gidin bakın. İlk defa 17'3 bilgisayar kullanıyorum hatta endişeliydim alsam mı almasam mı diye, iyiki almışım diyorum. Zaten oyun yada film için bu ekran on numara.

Gümrükte sorun çıkacağını sanmıyorum arkadaşlar, hayal edildiği gibi gümrük kontrolümüz, kaldıki Alienware gibi bir firmadan bahsediyoruz. 6,7 yıl önce masaüstü almıştı arkadaşım sıkıntı çıkmamıştı. Sen yinede Türkiye'den al, malum teknolojik ürünler, bozulursa muhattabın türk olsun.

Gümrükte sorun çıkacağını sanmıyorum arkadaşlar, hayal edildiği gibi gümrük kontrolümüz, kaldıki Alienware gibi bir firmadan bahsediyoruz. 6,7 yıl önce masaüstü almıştı arkadaşım sıkıntı çıkmamıştı. Sen yinede Türkiye'den al, malum teknolojik ürünler, bozulursa muhattabın türk olsun.

Hocam siz alın o zaman yurt dışından sorun çıkıyor yani.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı