6000-7500 TL laptop önerisi

isleremirhan

Hectopat
Adobe programları için laptop arıyorum fakat karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim. Premier Pro, Photoshop, 3D programlar vs. gibi programları rahat kullanabileceğim 6000-7500 arası laptop lazım arkadaşlar. Önerilerde Casper ve HP olmazsa memnun olurum, şimdiden teşekkürler 😃

Ben şunu düşünüyordum: Asus TUF Gaming FX505DU-BQ150 AMD Ryzen 7 3750H 16GB 1TB + Fiyatı

Son düzenleme:
512 gb SSD al yanına 1 ya da 2 tb HDD takarsın kendin alıp HDD için slot var içinde. Monsterde HDD Ram vs eklemek garanti dışı bırakmıyor. Ya da alırken onu da eklersin. Bende Asus var 512 gb SSD+2 TB HDD ile kullanıyorum. O şekil yapabilirsin sen de.

+ Lenovo Legion Y540 core i5 9300h notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Lenovo Legion Y540 kampanyaları ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

Hp omen kullanıcısıyım marka değil lütfen ürün üzerinden konuşalım yoksa boş bir sohbet olur.
Önerdiğim lenovo küt gibi plastik iken omen alimünyum.
Bu fiyat bandındaki cihazlarda kaliteli ses sistemleri yokken omende bang&olufsen mevcut.
++Diğer serileri beni ilgilendirmiyor eğer öyle düşünürsek ortada iyi bir marka kalmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı