6000-7500TL notebook/ultrabook önerisi

Bütçe
6000-7500

Murat Gündüz

Kilopat
Daha fazla  
Gaming laptop almaktan vazgeçtim maalesef 10k civarına iyi bir şey bulamadım. Ailemden para almak yerine 6000-7500 TL civarı, gündelik işlerimi görebileceğim, şarjı fena olmayan uzun süre kullanabileceğim, kütüphanede araştırma yapıp sunum hazırlayabileceğim bir laptop arıyorum.

Bütçe biraz artabilirse bunu öneririm. Gerek taşınabilirliği ve gerekse pil ömrü olarak sizi tatmin edeceğini düşünüyorum. Üstelik işlemcisi de Ryzen H serisinden olduğu için performans gerektiği zaman sizi üzmez.

Bütçe biraz artabilirse bunu öneririm. Gerek taşınabilirliği ve gerekse pil ömrü olarak sizi tatmin edeceğini düşünüyorum. Üstelik işlemcisi de Ryzen h serisinden olduğu için performans gerektiği zaman sizi üzmez.

Aynısı değil mi hocam daha uygun SSD kapasitesi daha fazla gibi.
Bir de MSI'ın bu modeli bir tık indirime girmiş görünüyor, acaba nasıldır? Forumda birkaç kez görmüştüm önerilenlerde.

Güzel görünüyor hocam, listeme aldım önerilerin hepsini toplayıp birini alacağım artık.

Aynısı değil mi hocam daha uygun SSD kapasitesi daha fazla gibi.
Bir de MSI'ın bu modeli bir tık indirime girmiş görünüyor, acaba nasıldır? Forumda birkaç kez görmüştüm önerilenlerde.

Güzel görünüyor hocam, listeme aldım önerilerin hepsini toplayıp birini alacağım artık.

MSI; APU sistem, MX450 (GTX1050-1050 Ti gücünde) varken alınmaz. 4600H'ın APU'su ile MX450'ye yetişemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı