6000-8000 TL arası 2K monitör önerisi

Bütçe
6000-8000

OldDudeGandalf

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, monitörümü değiştirmeyi düşünüyorum malum şu an 1080p 60Hz monitörle oynuyorum. Sistemde 3060 Ti var 2K'yı kaldırır. Rekabetçi oyunlara nadiren girerim o yüzden Hz'yi çok yüksek tutmaya gerek yok fiyat bandına girerse Curved monitörler çok hoşuma gidiyor ayrıca IPS panel düşünüyorum.

Bir iki ucuz buldum ama gecikmesi 4ms çok göze batar mı?
Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, monitörümü değiştirmeyi düşünüyorum malum şu an 1080p 60Hz monitörle oynuyorum. Sistemde 3060 Ti var 2K'yı kaldırır. Rekabetçi oyunlara nadiren girerim o yüzden Hz'yi çok yüksek tutmaya gerek yok fiyat bandına girerse Curved monitörler çok hoşuma gidiyor ayrıca IPS panel düşünüyorum.

Bir iki ucuz buldum ama gecikmesi 4ms çok göze batar mı?
Amazon.com.tr

Şu an 2K 4ms almaktansa 1080p 0.5 ms daha mantıklı onun için fiyatı biraz daha arttırıp 2K 1ms alabilirsiniz. 4ms kesinlikle önermem.

Hocam kendim kullanıyorum,
Monitör IPS ekrandir.
165Hz
HDR Desteği mevcuttur
2K çözünürlük sunmaktadır.
Bütçenizi birazcık aşiyor ama güzel bir monitörü

ASUS TUF güvencesi ve sağlamlığı vardır.
Tek eksik yani: Monitörun uzunluğunu ayarlayabiliyorsunuz. Yukarı aşağı baktirabiliyorsunuz. Ama sağ ve sola ceviremiyorsunuz.

Şu an 2K 4ms almaktansa 1080p 0.5 ms daha mantıklı onun için fiyatı biraz daha arttırıp 2K 1ms alabilirsiniz. 4ms kesinlikle önermem.
ama 1080p 1ms almam şuanki monitörümle pek bi fark yaratmaz boşa para vermiş olurum
Hocam hikayeli oynuyor sanırsam sadece. Sorun etmez diyor Hz falan.
ayrıca bu arkadaş haklı haftada 1-2 arkadaşlar çağırınca birşeyler oynuyorum onda da biraz kötü oynayayım farketmez

Curved arıyorsanız VA olmak zorunda ki önermiyorum aynı bütçede çok daha kaliteli IPS panele sahip monitörler varken.
eline sağlık güzel gibi duruyor ama bu fiyat bandına çok iyi değilmi acaba görmediğim bir kusuru vb mi var?

@OldDudeGandalf
ama 1080p 1ms almam şuanki monitörümle pek bi fark yaratmaz boşa para vermiş olurum

ayrıca bu arkadaş haklı haftada 1-2 arkadaşlar çağırınca birşeyler oynuyorum onda da biraz kötü oynayayım farketmez

eline sağlık güzel gibi duruyor ama bu fiyat bandına çok iyi değilmi acaba görmediğim bir kusuru vb mi var?

Monitör IPS ekrandir.
165Hz
HDR Desteği mevcuttur

Tek eksik yani: Monitörun uzunluğunu ayarlayabiliyorsunuz. Yukarı aşağı baktirabiliyorsunuz. Ama sağ ve sola ceviremiyorsunuz.
güzel ama fiyatı çok aşıyor hocam 10k ya dayanıyor monitör

Monitör IPS ekrandir.
165Hz
HDR Desteği mevcuttur

@OldDudeGandalf

Geri
Yukarı