6000₺ arası laptop önerisi

Masaüstü her zaman daha ucuz ve daha iyidir. Laptopların ömrü 1-2 seneyken 10 senelik masaüstü bilgisayar hala tıkır tıkır çalışıyor (Termal macun değişimi falan yapılmadı. Sıcaklık sorunu da yok.) ama tabii güncel oyunlara yetişemediği için kullanmıyorum.

Son düzenleme:
Masaüstü her zaman daha ucuz ve daha iyidir. İsterseniz diğer eve de almayı düşünebilirsiniz. Laptopların ömrü 1-2 seneyken 10 senelik masaüstü bilgisayar hala tıkır tıkır çalışıyor (termal macun değişimi falan yapılmadı. Sıcaklık sorunu da yok.) Ama tabii güncel oyunlara yetişemediği için kullanmıyorum.

Bakın adam masaüstü istemiyorum demiş ünit öğrencisi olabilir çalışıyor olabilir sürekli seyahat ediyor olabilir zaten. Kasası varmış neden 1 tane daha alsın mantıksız laptop alması ona daha çok yarar.

Dostlar ben bunları biliyorum zaten, laptop önerisi başlıklı konunun altına neden masaüstü ile ilgili şeyler yazıyorsunuz?
Bir karşılaştırma isteseydim konuyu ona göre açardım.
Şu huyunuzdan vazgeçin artık, insanların ihtiyaçları, kullanım tarzları, keyifleri, kafaları farklı olabilir.

Dostlar ben bunları biliyorum zaten, laptop önerisi başlıklı konunun altına neden masaüstü ile ilgili şeyler yazıyorsunuz?
Bir karşılaştırma isteseydim konuyu ona göre açardım.
Şu huyunuzdan vazgeçin artık, insanların ihtiyaçları, kullanım tarzları, keyifleri, kafaları farklı olabilir.
Ben önerimi yapayım. Bilip bilmediğinizi bilmiyorum. İnsanlara bedava fazla para harcatmayalım. En iyisinin laptoplar olduğunu sanan bir kitle var.

Dostlar bütçe maksimum 6.000₺
Bu fiyata oyun için laptop önerebilir misiniz?
Biliyorum fiyatlar pahalı ama olduğu kadar artık.
F/P tarzı bir cihaz yeter.

Benim kullandığım bir bilgisayar Huawei D15 çok oyun oynayan bir insan değilim tam o konuda bir bilgi veremem ama performansı şu anda çok iyi. Bakıp hoşunuza giderse listenize ekleyebilirsiniz. 😊

Benim kullandığım bir bilgisayar Huawei D15 çok oyun oynayan bir insan değilim tam o konuda bir bilgi veremem ama performansı şu anda çok iyi. Bakıp hoşunuza giderse listenize ekleyebilirsiniz. 😊

Elindeki laptopun ekran kartı oyun için değil genellikle iş için kullanılan bir kart ama dalında başarılı bir laptop oyunu açar mı açar ama nereye kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı