6000₺ sistem tavsiyesi

Bütçe
6000₺

RtxPolat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, size bir sorum olacak. Sistem toplama mı daha iyi olur yoksa hazır PC almak mı? Eğer cevabınız toplama ise sizden isteğim şu bu PC istediğim oyunu (düşük ayarda da olur) çalıştırsın ve Android Studio uygulamasını sorunsuz çalıştırsın. Toplama ile ilgili son sorum toplama PC sorun yaratır mı? Ama cevabınız hazır ise hangisi alınmalı?

Sistem toplama daha iyi olur kesinlikle. Ben de hep topluyorum bir saniye...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, size bir sorum olacak. Sistem toplama mı daha iyi olur yoksa hazır PC almak mı? Eğer cevabınız toplama ise sizden isteğim şu bu PC istediğim oyunu (düşük ayarda da olur) çalıştırsın ve Android Studio uygulamasını sorunsuz çalıştırsın. Toplama ile ilgili son sorum toplama PC sorun yaratır mı? Ama cevabınız hazır ise hangisi alınmalı?

Ekran kartını istersen 1660 veya 1660 Ti da yapabilirsin mümkünse.

Son düzenleme:

Ekran kartını istersen 1660 veya 1660 Ti da yapabilirsin mümkünse.
Kısaca özetler misin ne ne kadar diye mesela ekran kartı=bu bu şu kadar GHz bu kadar ram diye

Kısaca özetler misin ne ne kadar diye mesela ekran kartı=bu bu şu kadar GHz bu kadar ram diye
@tirabzonun_kaymagi'in dedikleri ile benim dediklerimin yerini değiştirip toplarsanız mutlu olursunuz diyelim. Ki düzenledim zaten mesajımı :). Artık toplayabilirsiniz bence.

Geri
Yukarı