6000 TL 165 Hz monitör önerisi

Wissy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, laptop kullanıcısıyım fakat rekabetçi oyunlarda laptopun ekranı küçük geldiği için monitör almaya karar verdim. Sistemimde RTX 3050, Ryzen 5 6600H, 16 GB RAM vardır. Yeni nesil sistemdir (Lenovo IdeaPad Gaming 3).laptopum Valorant oyununda 200 FPS ara sıra veriyor o yüzden 165 Hz almak istiyorum. Monitörde USB girişi olursa daha iyi olur, 23.8 inç de olur da 27 inç de olur. Bütçem 6000 TL'dir, aklımda itopyadan GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA var. Bundan başka önerebilceğiniz monitör varmıdır?

24 inç ve üzeri alma rekabetçi için iyi değil benim kullandığım monitör bu:

Bu monitörden memnunum alabilirsiniz kötü biryanını göremedim kullanıcı olarak (uygun fiyat olsun diye attım usb portları yok ve o monitör gibi ergonomik değil.

24 inç ve üzeri alma rekabetçi için iyi değil benim kullandığım monitör bu:

Bu monitörden memnunum alabilirsiniz kötü biryanını göremedim kullanıcı olarak (uygun fiyat olsun diye attım usb portları yok ve o monitör gibi ergonomik değil.
buda güzelmiş fakat laptopta 2 tane usb girişi olduğu için mecburen dediğimi almak zorundayım

Hocam aslında monitördeki de bir nevi USB çoklayıcı yani direk laptopdaki port performansını alamazsınız.
anladım teşekkür ederim

İsteklerinizi karşılarsa alabilirsiniz hocam.
hocam fiyatı biraz fazla 240 hz de laptobumun fps için fazla

Merhaba, laptop kullanıcısıyım fakat rekabetçi oyunlarda laptopun ekranı küçük geldiği için monitör almaya karar verdim. Sistemimde RTX 3050, Ryzen 5 6600H, 16 GB RAM vardır. Yeni nesil sistemdir (Lenovo IdeaPad Gaming 3).laptopum Valorant oyununda 200 FPS ara sıra veriyor o yüzden 165 Hz almak istiyorum. Monitörde USB girişi olursa daha iyi olur, 23.8 inç de olur da 27 inç de olur. Bütçem 6000 TL'dir, aklımda İtopya'dan GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA var. Bundan başka önerebileceğiniz monitör var mıdır?

Merhaba, laptop kullanıcısıyım fakat rekabetçi oyunlarda laptopun ekranı küçük geldiği için monitör almaya karar verdim. Sistemimde RTX 3050, Ryzen 5 6600H, 16 GB RAM vardır. Yeni nesil sistemdir (Lenovo IdeaPad Gaming 3).laptopum Valorant oyununda 200 FPS ara sıra veriyor o yüzden 165 Hz almak istiyorum. Monitörde USB girişi olursa daha iyi olur, 23.8 inç de olur da 27 inç de olur. Bütçem 6000 TL'dir, aklımda İtopya'dan GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA var. Bundan başka önerebileceğiniz monitör var mıdır?

Gösterdiğin monitörün 100 TL farkla 27 inç versiyonu var. Gigabyte G27F 2 27 1920x1080 170Hz (OC) 1ms HDMI DP IPS Gaming Monitör - ebrarbilgisayar.com

Yeni konular

Geri
Yukarı