6000 TL bilek destekli klavye önerisi

Bütçe
6000

hakanastily

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A5 V16.4, Intel I5 9300h, GTX1650, 16GB RAM,
ASUS ürünlerini genel olarak beğeniyorum ama modeller arasında pek bilgim yok ve başka markalara da açığım. Öneride bulunabilirseniz çok sevinirim. Hatta hem numpadli hem numpadsiz öneriler sunarsanız çok hoşuma gider. Switchler arasindaki farklari da pek bilmiyorum o yüzden size bırakıyorum. Tek kriterim bilek desteğinin olması.

6000 tl üzerine biraz daha eklerseniz optik mekanik şu klavyeyi alabilirsiniz:

ama benim tavsiyem scope ii rx modeli. hem fiyatı 3799 tl hem de claymore kadar iyi bir klavye. daha geçen gün bu ikisi arasında kalıp scope ii rx aldım. red optik switche sahip bir klavye. linki bırakıyorum:

6000 TL üzerine biraz daha eklerseniz optik mekanik şu klavyeyi alabilirsiniz:

Ama benim tavsiyem scope II RX modeli. Hem fiyatı 3799 TL hem de claymore kadar iyi bir klavye. Daha geçen gün bu ikisi arasında kalıp scope II RX aldım. Red optik switche sahip bir klavye. Linki bırakıyorum:

Claymore ıınin tipi zaten hiç cazip gelmedi.
Alttakini düşüneceğim daha iyi klavyeler gelmezse.

6000 TL üzerine biraz daha eklerseniz optik mekanik şu klavyeyi alabilirsiniz:

Ama benim tavsiyem scope II RX modeli. Hem fiyatı 3799 TL hem de claymore kadar iyi bir klavye. Daha geçen gün bu ikisi arasında kalıp scope II RX aldım. Red optik switche sahip bir klavye. Linki bırakıyorum:

Bunu alsam daha iyi değil mi hem de kablosuz.

sizin attığınız nx switch. optik değil. optik olması önemli değilse olabilir

Bu nasıl peki.

cherry veya nx switch diyor. fiyat bence gereksiz pahalı. Ayrıca kablolu.
Piyasadakilerin çoğu NX switchlisi. Fiyatı gerçekten gereksiz max ederi 4.5-5K. Asus markası zaten gereğinden fazla satıyor ürünlerini bu ekstra pahalı. Bilek desteğini ayrı alıp yurt dışından tanıdığınız varsa Wooting Two He öneririm.

Piyasadakilerin çoğu nx switchlisi. Fiyatı gerçekten gereksiz Max ederi 4.5-5k. ASUS markası zaten gereğinden fazla satıyor ürünlerini bu ekstra pahalı. Bilek desteğini ayrı alıp yurt dışından tanıdığınız varsa wooting two he öneririm.

Yurt dışında tanıdığım yok fakat pahalı ürünleri firmalar daha ucuz fiyatlarla kargoyluyolar diye biliyorum kargoda proplem yaşamasın diye alacağım farede öyle mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı