6000 TL bisiklet önerisi

kuanbey

Hectopat
Makaleler
2
Selamlar, bisiklet kullanmayı çok seven bir insanım ancak yakın zamanda bisikletimi çaldırdım maalesef. Yeni bir kaliteli bisiklet arıyorum MTB bisikletler sanırım benim için daha iyi olur. Biraz sert kullanıyorum ve bisikleti kullandığım çoğu yol bozuk oluyor maalesef. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.

Öncelikle geçmiş olsun

Kron XC serisinde birçok model var, bütçene uygun bir tane bulursun.

Çok Extreme koşullarda kullanmama rağmen 2011'den beri hiçbir sorun yaşatmadı. (Kron XC500)

İleride bütçe elde edersen michelin country race'r lastik takarsın, 400 TL gibi fiyatlara bulunuyor.

Çok Extreme koşullarda kullanmama rağmen 2011'den beri hiçbir sorun yaşatmadı.

İleride bütçe elde edersen michelin country race'r lastik takarsın, 400 TL gibi fiyatlara bulunuyor.
Normal kullanılırsa güzel bisiklet ama aşırı zorlanırsa ön süspansiyon çatlıyor.

Normal kullanılırsa güzel bisiklet ama aşırı zorlanırsa ön süspansiyon çatlıyor.

Merdivenlerden aşağıya çok atlamışlığım var, yüksek yerlerden de bir o kadar atlamışımdır.

Ön süspansiyon Zoom marka ve yağlarını düzenli olarak dolduruyorum, çatalın dış kısmına haricen gres uyguluyorum.

İllaki bozulur ve kırılır, belki de benim şansım iyidir.

İkinci el düşünür müsün?
Çok mantıklı olur diyorsanız neden olmasın ama mümkünse sıfır daha iyi olur.

Öncelikle geçmiş olsun

Çok Extreme koşullarda kullanmama rağmen 2011'den beri hiçbir sorun yaşatmadı. (Kron XC500)

XC75 ile XC150 arasındaki fiyat farkına değer mi? 29 jant modeli düşünüyorum, 187 boyum 80 kilom var.

Bisikletler çok mekanik olmadığı için 2.el almak mantıklıdır. Güzel bir şekilde temizleyip yağ bakımlarını yapınca kafan rahat kullanırsın.

Düz bir zeminde gidonu bırakarak git, yamukluk var ise gidon hemen bir yöne çeker.

XC75 ile XC150 arasındaki fiyat farkına değer mi? 29 jant modeli düşünüyorum, 187 boyum 80 kilom var.

Boyun fazla büyükmüş, 29 jant olması sizin için daha konforlu olur. Çift alışım jantlar ile geliyor.

Kron KC serisine bulasmayin, sorunludur.

Size onerim bu:

Hocam görünüş açısından çok iyi gözükmüyor ayrıyetten çok sağlam değilmiş hissiyatı verdi emin olamadım. Atlayıp zıplamayı seven bir insanım, ikiye bölmeyelim aleti :D.

Kron kc serisine bulasmayin, sorunludur.

Sorunları ve nasıl sorunlar yaşadığını ve aynı zamanda servisin nasıl bir aksiyon aldığını buraya yazarsan çok iyi olur, sadece sorunlu diye kestirip atmayın lütfen.

Hocam görünüş açısından çok iyi gözükmüyor ayrıyeten çok sağlam değilmiş hissiyatı verdi emin olamadım. Atlayıp zıplamayı seven bir insanım, ikiye bölmeyelim aleti :D.

Peugeot motor üretimini cinde yaptırıyor, bisikleti hiç tahmin edemiyorum.

Kisbee ve Django serisi motorları cin malı.

Geri
Yukarı