6000 TL bütçe ile 2K 27" monitör önerisi

Bütçe
5000-6000 TL

IIK0zm4

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Elimde RTX 2060 ve Ryzen 7 2700X'li bir kasa var. Başlıkta da yazdığı üzere 2K 27"den büyük bir monitör arıyorum. VESA bağlantısı olmalı çünkü robot kol kullanıyorum. IPS ya da VA ikisine de bir göz gezdireceğim açıkçası. Ortalık karman çorman olduğu için kendim bir konu başlığı açmak istedim. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam teşekkürler peki bunların arasındaki fark ne renk canlılığı vs anlamında.

Asus TUF Gaming VG27AQ1A
Bir de bu monitör nasıldır acaba. Biraz zorlayıp bunu alabilirim sanırım.
Hocam ekran kartınız Nvidia olduğu için sizin attığınız model daha mantıklı olabilir, Adaptive Sync ve G-Sync var çünkü bu modelde. Hikayeli oyunlarda yırtılmaları engeller, güzel olur. Hem de satıcısı Hepsiburadanın kendisi, daha güvenilir geldi bana.
Renk canlılığı konusunda üçünün de gözle görülür bariz bir farkı olacağını sanmıyorum hepsi IPS panel ne de olsa.

Hocam ekran kartınız Nvidia olduğu için sizin attığınız model daha mantıklı olabilir, Adaptive Sync ve G-Sync var çünkü bu modelde. Hikayeli oyunlarda yırtılmaları engeller, güzel olur. Hem de satıcısı Hepsiburadanın kendisi, daha güvenilir geldi bana.
Renk canlılığı konusunda üçünün de gözle görülür bariz bir farkı olacağını sanmıyorum hepsi IPS panel ne de olsa.
Çok teşekkür ederim. Açıkçası sizin attığınız ürünleri de inceledim ve Freesync olduğu için pek içime sinmemişti. Bu ürün sanırım daha iyi olacak.

Geri
Yukarı