6000 TL Bütçe ile Laptop önerisi

mertbektas12

Hectopat
Merhaba. Bütçem 6000 liradır ve aşmak istemiyorum. Bu parayla günlük işler ve arada sırada oyun oynatabilecek bir laptop arıyorum. Önerilerinize açığım. En düşük ayarlarda da olsa AAA oyunları açabilecek bir model bulabilirseniz sevinirim.

Merhaba. Bütçem 6000 liradır ve aşmak istemiyorum. Bu parayla günlük işler ve arada sırada oyun oynatabilecek bir laptop arıyorum. Önerilerinize açığım. En düşük ayarlarda da olsa 3A oyunları açabilecek bir model bulabilirseniz sevinirim.
Bu bütçeye alınabilecek en iyi laptop Mx150 GDDR5 ekran kartlı bir laptoptur. Media Markt'tan almış olduğum laptopla GTA V'i 1920x1080 Very High - Ultra 40-50 FPS oynuyorum. (Şu anki fiyatını bilmiyorum ama alalı 3 ay oldu)

Üzerine biraz daha koyup böyle bir şey alabilirsin;

Ya da 2. el bakabilirsin. 2. el masaüstünde bu fiyattan çok daha ucuza 3a oyunları ultra ayarda oynayacak eski bilgisayarımı yeni sattım, böyle bir şey de kovalayabilirsin.

Ya da 2. el bakabilirsin. 2. el masaüstünde bu fiyattan çok daha ucuza 3a oyunları ultra ayarda oynayacak eski bilgisayarımı yeni sattım, böyle bir şey de kovalayabilirsin.
Eğer masaüstü alma şansı varsa tabii ki de çok daha iyi sistemler alınabilir. Zamanında 6000 TL'ye i5 8. Nesil ve RTX 2060 Dual'li sistemleri 5500'e satanları görmüştüm...

6,000₺ diyor. 7,600₺'lik laptop atıyorsun. Vallahi ben bu kafa yapısını anlayamıyorum.
Asus alırım 2 nesil azını alırım da yine casper almam ki önerdiğim yine excaliburun en ucuzundan çok daha iyi... Markaların satış sonrası hizmeti, soğutma, anakart ve malzeme kaliteleri arasında dağlar kadar fark var...
Zaten sana sormuyor ki. Sen 6000'lik skalaya 7600'lük ürün koyan insansın.

Bu bütçeye alınabilecek en iyi laptop Mx150 GDDR5 ekran kartlı bir laptoptur. Media Markt'tan almış olduğum laptopla GTA V'i 1920x1080 Very High - Ultra 40-50 FPS oynuyorum. (Şu anki fiyatını bilmiyorum ama alalı 3 ay oldu)
Aldığın laptopun modeli neydi ? Mx150 veya mx230 oyun oynatabilecek seviyedeyse bulmam daha kolay aslında.
Eğer masaüstü alma şansı varsa tabii ki de çok daha iyi sistemler alınabilir. Zamanında 6000 TL'ye i5 8. Nesil ve RTX 2060 Dual'li sistemleri 5500'e satanları görmüştüm...
Ben de masaüstümü yeni sattım rtx 2060, ryzen 5 3600 vardı. O seviyede laptop aramıyorum da yine de arada oyuna girmek istediğimde lowda da olsa soksa yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı