6000 TL dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Bütçe
6000-6500₺

High as jack

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, bu yıl bilgisayar fiyatlarında bir sürü dalgalanma vs. yaşandığı için eski konulardaki bilgisayar tavsiyelerine bakmak istemedim. Önerebileceğiniz 6000-6500TL arasında bir dizüstü bilgisayar var mıdır? Birinci öncelik oyun oynamak olmayacak, fakat güzel bir harici ekran kartı bulundurması hoşuma giderdi. Önerilerinize açığım.

Merhabalar arkadaşlar, bu yıl bilgisayar fiyatlarında bir sürü dalgalanma vs. yaşandığı için eski konulardaki bilgisayar tavsiyelerine bakmak istemedim. Önerebileceğiniz 6000-6500TL arasında bir dizüstü bilgisayar var mıdır? Birinci öncelik oyun oynamak olmayacak, fakat güzel bir harici ekran kartı bulundurması hoşuma giderdi. Önerilerinize açığım.

İkinci el olur mu olursa şehir neresi.

6000-6500TL bandına ikinci el daha mantıklı.

6000-6500 TL ikinci el garantisi bulunan giriş seviyesi gaming dizüstü bulabilirsiniz veya çok beklerim ben diyorsanız arada indirim olur ki zannetmiyorum o kadar düşeceğini öyle olur anca. Birinci önceliğin oyun ise bu fiyata kasana upgrade etmeye çalış çok fazla seyhat eden biri değilsen.

O fiyatta 10210U alınmaz. Hele Technopc markası hiç alınmaz.

İkinci el olur mu olursa şehir neresi.

6000-6500TL bandına ikinci el daha mantıklı.

Taksitli almayı planladığım için ikinci el almak pek istemiyorum açıkçası, ama teklif için teşekkür ederim.
O fiyatta 10210U alınmaz. Hele Technopc markası hiç alınmaz.

Evet, ben de markayı görünce bir tık korktum. İlk attığınız Ryzen 5700U'lu bilgisayar çok hoşuma gitti, onu alacağım sanırım.
6000-6500 TL ikinci el garantisi bulunan giriş seviyesi Gaming dizüstü bulabilirsiniz veya çok beklerim ben diyorsanız arada indirim olur ki zannetmiyorum o kadar düşeceğini öyle olur anca. Birinci önceliğin oyun ise bu fiyata kasana upgrade etmeye çalış çok fazla seyhat eden biri değilsen.

Kasama yükseltme vs. almayı düşünmüyorum, şu an işimi fazlasıyla görüyor. Çok hareket eden biri değilim fakat zaten masaüstü bilgisayarım olduğu için, taşınabilir bir bilgisayarın elimde olması güzel bir avantaj olur diye düşündüm.

Taksitli almayı planladığım için ikinci el almak pek istemiyorum açıkçası, ama teklif için teşekkür ederim.

Evet, ben de markayı görünce bir tık korktum. İlk attığınız Ryzen 5700U'lu bilgisayar çok hoşuma gitti, onu alacağım sanırım.

Kasama yükseltme vs. almayı düşünmüyorum, şu an işimi fazlasıyla görüyor. Çok hareket eden biri değilim fakat zaten masaüstü bilgisayarım olduğu için, taşınabilir bir bilgisayarın elimde olması güzel bir avantaj olur diye düşündüm.
Dostum bu fiyata dizüstü alırsan çok uzun bir süre seni idare etmez amacın oyun ise paranı sokağa atmak ile aynı duruma düşersin iyi düşünmeni tavsiye ederim, iyi günler.

Dostum bu fiyata dizüstü alırsan çok uzun bir süre seni idare etmez amacın oyun ise paranı sokağa atmak ile aynı duruma düşersin iyi düşünmeni tavsiye ederim, iyi günler.
Tam olarak anlayamadın sanırım, zaten imzamda görebileceğin üzere ortalama bir masaüstü bilgisayarım var, oyunlarımı buradan oynuyorum. Bu laptop'u ise sadece küçük oyunlar için vs. alıyorum, asıl amacı genel kullanım olacak.

Merhaba arkadaşlar borsa-coin-Netflix-FIFA Manager-Udemy-Python-AutoCAD-sketch up bunları sıkıntısız şekilde çalıştırabilecek ve ilerleyen zamanda belki RAM-SSD'sini artırabileceğim, 6k-7k arası bir laptop önerebilir misiniz?

Geri
Yukarı