6000 TL G-Sync IPS monitör önerisi

Bütçe
6000
Bana göre evet.

4400 TL ucuz.

Monitörün ayarlarında otomatik açık FreeSync öyle geliyor ve FPS oyunlarında yırtılma oluyor ancak hikayeli oyunlarda gram yırtılma yaşamadım.

Peki fiyat bakmadan düşünelim benim attığım AOC mu daha iyi Gigabyte mı?

Size kalmış Gigabyte seçin derim. HDR da var.

Monitörün ayarlarında otomatik açık FreeSync öyle geliyor ve FPS oyunlarında yırtılma oluyor ancak hikayeli oyunlarda gram yırtılma yaşamadım.

Aouc un menusu kötü bayağı kalitesi ortalama Gigabyte görüntü iyi çok az ışık sızdırması var o da her monitörde var zaten.

Peki fiyat bakmadan düşünelim benim attığım AOC mu daha iyi Gigabyte mı?

Al display port kablosu memnun kalacaksın. İsterseniz bugün evde akşam bizzat istediğiniz oyunu deneme ile buradan paylaşalım.

Son düzenleme:

Aouc un menusu kötü bayağı kalitesi ortalama Gigabyte görüntü iyi çok az ışık sızdırması var o da her monitörde var zaten.

SS IPS hızlı tepki süresi ile Gigabyte seçin derim gayet hoş ayaklığı var.

Al display port kablosu memnun kalacaksın. İsterseniz bugün evde akşam bizzat istediğiniz oyunu denemi ile buradan paylaşalım.
Olur ben zaten adobe after effects, adobe premier ve topaz video enche ai gibi programlar kullanacağım yani daha çok render alacağım ben editörüm ve oyun olarak FIFA 23, GTA 5, ETS 2 ve Minecraft gibi oyunlar oynayacağım.

Ben ürün tavsiyesine bir şey demiyorum kartın 4K oynatabilecek seviyede bir kart olduğu düşüncenize katılmadığımı söylüyorum.

Siz 4K oynatır demişsiniz altını çizerim açar dememişsiniz.

1 dk yanlış demiş olabilir bu kadar uzatmanın anlamı yok bence adam kabuleniyorsa uzatma.

Yeni konular

Geri
Yukarı