6000 TL Grafik tasarım laptop önerisi

BaranHQ

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım Uzmanı ve Mobil Uygulama Geliştirici
5000-6000 bütçe içerisinde oyun amaçlı değil (ara ara LOL oynarım sadece) kod yazımı ve grafik tasarımında kullanılacak. AutoCAD falan değil web site tasarımı benzeri. Aklımdaki modelleri bıraktım.
Huawei Matebook D14.
ASUS UM431-DA.

Öneri vermeyeceğim sadece tavsiye, bence 16 GB aşağı bellekli cihazlara bakma.

Önerin için teşekkür ederim sadece yanımda taşıyabileceğim bilgisayar alacağım performansı 2. Plan. Masaüstü sistemim var zaten.

Aklınızda ki modeller oldukça güzel cihazlar. Ayrı olarak bu cihazı da değerlendirebilirsiniz.
ASUS Vivobook S412FJ-EK235T.

Ryzen 5 3500U hem güç tüketimi hem de performans olarak MX230'dan daha iyi değil mi?
Aslında 2. el MacBook modelleri aklımı çeldi. Mantıklımı 5000 TL 2. el MacBook Air ya da Pro modellerine.

Son düzenleme:
Önerin için teşekkür ederim sadece yanımda taşıyabileceğim bilgisayar alacağım performansı 2. Plan. Masaüstü sistemim var zaten.

Ryzen 5 3500U hem güç tüketimi hem de performans olarak MX230'dan daha iyi değil mi?
Aslında 2. el MacBook modelleri aklımı çeldi. Mantıklımı 5000 TL 2. el MacBook Air ya da Pro modellerine.
Dostum ben de seninle aynı kriterlerde bir laptop arıyorum herhangi bir ürün satın aldın mı?

Geri
Yukarı