6000 TL Güncel Sistem Toplama

Bot2595

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçeye 3.nesil daha iyi gider diye düşünüyorum.
ss273.PNG

Kendiniz de toplayabilirsiniz. Tek bir yerden alınacak bütçe ve farklı firmalardan alınınca çıkan toplam tutara göre kaliteli bir yerde yaptığınız karı geçmeyecek şekidle toplatmakta mümkün.

3600 yerine 2600 olsa ve Kingston yerine Adata kullansam nasıl olur? Bir de PSU önerebilir misiniz acaba?
2600 yerine 1600 AF koyun, neredeyse aynılar. SSD'de Adata kullanmayın, sorunlu bir marka. Ek olarak şunu diğer parçaların yanında sepete ekleyerek sistem + Windows 10 + sürücü kurulumu yaptırabilirsiniz.

Yanlız o bütçede bu liste doğru karar mı? Ben bir süredir takip etmediğimden liste yapmıyorum ama yine de emin olun.

PSU için kaç W gerekli ve hangi marka PSU kullanmalıyım?
Corsair'in içinde VS 550 modelli PSU olan Spec-05 veya Spec-Delta modellerini tercih edin, çok uygun fiyata geliyorlar.
Farklı bir kasa alacağım diyorsanız,
veya
Yanlız o bütçede bu liste doğru karar mı? Ben bir süredir takip etmediğimden liste yapmıyorum ama yine de emin olun.
3600 olduğu için bu kadar pahalı. Bir de fiyatlar bayağı uçtu. Alacak arkadaş 1600 AF + daha düşük bir anakart koyarsa bütçeden bayağı artacak, ekran kartını 2060 bile yapabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı