6000 TL hazır sistem önerisi

Bütçe
6000

CerrahpaşaLı

Decapat
Daha fazla  
Herkese hayırlı günler ekran kartı bulunmaması nedeniyle hazır sistem alma kararı aldım. 6000 TL'ye hazır sistem önerisinde bulunabilir misiniz? Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Not: 100-200 TL oynama olabilir.

Sitenin ürünlerine baktım ama günlük kampanya açıyorlar ve ürünlerine HDD kart koymuyorlar. Para elime haftaya ulaşacağı için şu anlık Gamegaraj sitesi rafta.

Sitenin ürünlerine baktım ama günlük kampanya açıyorlar ve ürünlerine HDD kart koymuyorlar. Para elime haftaya ulaşacağı için şu anlık GameGaraj sitesi rafta.

Günlük diyorlar ama bu sistem 1.5 aydır aynı fiyatta.

Farkını biliyorsunuzdur umarım. H410'a birden fazla takabilirsin sanırsam. HDD alıp takmak/taktırmak zor değil ki zaten bu sistemler düşük bütçe sistemler kısabildikleri her şeyden kısıyorlar.

Farkını biliyorsunuzdur umarım. H410'a birden fazla takabilirsin sanırsam. HDD alıp takmak/taktırmak zor değil ki zaten bu sistemler düşük bütçe sistemler kısabildikleri her şeyden kısıyorlar.
Oyun sistemi diye geçmiş ürün. Sizce oyun amaçlı sisteme 240GB yeterli olacak mıdır ki HDD takılmamış?
Oyun sistemi diye geçmiş ürün. Sizce oyun amaçlı sisteme 240GB yeterli olacak mıdır ki HDD takılmamış?
HDD Sisteme Nasıl Takılır? Mesela arkadaşın sistemini bugün toplayıp fiyat biçsen 7-8 bandını bulur ama 480GB'Lık sdd'den az bir bölümü kalmış.

HDD Sisteme Nasıl Takılır? Mesela arkadaşın sistemini bugün toplayıp fiyat biçsen 7-8 bandını bulur ama 480GB'Lık sdd'den az bir bölümü kalmış.
Kime göre yeterli kalacak mıdır 1 TB yerim var sadece 100 GB kullanıyorum, daha fazlasını kullanıyorsan kimse seni eklememen için zorlamıyor 100-150 tl ile bir HDD ekleyebilirsin.

Geri
Yukarı