6000 TL Intel i5 6500 ve GTX 980 Ti Sistem Toplama

trttttrtrrtr.PNG

Ram 8 yeterli şu an için, yetmediği zaman yenisini alırsınız.
PSU yetersiz gelebilir 80+ sertifikalı 750W almanızı öneririm.
Bu sistemde 2K yada 4K'da oyun oynanır. Ne yapacaksın Full HD monitörü ? SAMSUNG 28" LU28E590DS/UF 1 MS UHD 4K GAMING MONİTÖR Bunu öneririm.

O 4K monitör ile Full Hd monitör arasında dağlar kadar fiyat farkı var. Dsr ile çözünürlüğü arttırabilir.
8Gb şuan için yeterlidir. Sonradan takviye yapılabilir.
Bu arada konuyu dağıtıyorum ama @Gainward hangi siteden topladın o sistemi? Çok ucuz bileşenler var da o yüzden sordum.

Sinerji'den toplamınızı tavsiye ederim. :) Fiyatlar düşük diye güveniniz azalmasın bu siteye karşı. Yeni bir site fakat kaliteli gibi gözüküyor. Bu siteden toplayan arkadaşlar memnun kalmışlar.

O 4K monitör ile Full Hd monitör arasında dağlar kadar fiyat farkı var. Dsr ile çözünürlüğü arttırabilir.
8Gb şuan için yeterlidir. Sonradan takviye yapılabilir.
Bu arada konuyu dağıtıyorum ama @Gainward hangi siteden topladın o sistemi? Çok ucuz bileşenler var da o yüzden sordum.
Tamam o zaman FHD 60 HZ monitörde 100-150 fps alarak oynasın. Ne zevk alacaksa!

Ram 8 yeterli şu an için, yetmediği zaman yenisini alırsınız.
PSU yetersiz gelebilir 80+ sertifikalı 750W almanızı öneririm.
Bu sistemde 2K yada 4K'da oyun oynanır. Ne yapacaksın Full HD monitörü ? SAMSUNG 28" LU28E590DS/UF 1 MS UHD 4K GAMING MONİTÖR Bunu öneririm.

o monitörü şuanlık alıyorum bütçem okadar yok monitörü 4k aldığım takdirde diğer bileşenlerden kısmam gerekecek o yüzden diğer bileşenler şuanlık daha ön planda

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı