6000 TL klavye önerisi

Kastanbolu

Kilopat
Merhaba, arkadaşlar oyun için sağlam bir klavyeye ihtiyacım var.
Ses önemli değil ihtiyacım olan özelliklerinin iyi olması kaliteli ve güzel olması.
Onun dışında Shift, CTRL ve space tuşlarının sert olmaması basarken rahat basmak istiyorum.
Wireless klavye konusunda da kararsızım Wireless olması artısı eksisi ne olur input lag yapar mı?
Tavsiyelerinizi bekliyorum ben de gözüme şunu kestirmiştim siz ne dersiniz buna; https://www.amazon.com.tr/Steelseries-Mekanik-Gaming-Ayarlanabilir-İngilizce/dp/B07V2FJTHV?tag=technopattr-21#customerReviews

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, arkadaşlar oyun için sağlam bir klavyeye ihtiyacım var.
Ses önemli değil ihtiyacım olan özelliklerinin iyi olması kaliteli ve güzel olması.
Onun dışında Shift, CTRL ve space tuşlarının sert olmaması basarken rahat basmak istiyorum.
Wireless klavye konusunda da kararsızım Wireless olması artısı eksisi ne olur input lag yapar mı?
Tavsiyelerinizi bekliyorum ben de gözüme şunu kestirmiştim siz ne dersiniz buna; https://www.amazon.com.tr/Steelseries-Mekanik-Gaming-Ayarlanabilir-İngilizce/dp/B07V2FJTHV?tag=technopattr-21#customerReviews

Apex Pro'nun 2023 versiyonunu bulursan daha iyi olur linkteki eski versiyon

Aynı model değil mi zaten?
2023 modeli ile diğerinin arasında ki fark nedir?
Onun dışında bu klavye dışından şaşmamı diyorsunuz en sağlamı bu mu piyasada?
Kablosuz klavye alınır mı? Ek olarak bunun için bir yorumunuz var mı?

FPS oyunu oynuyorsan bence kablosuz alma input lag yapar. 2023 versiyonuna sahibim aralarındaki farkı internette bulabilirsin. Bana göre oyun için alınabilecek en iyi klavye 0.1Ms tepkime süresi kaliteli switch keycaplarini cok begenmiyorum ama değiştirebilirsin

Şu an en ucuz burada gözüküyor.
Teşekkürler son olarak 2023 Öncesi ile 2023 modelleri arasında ne gibi farklar var??
İngilizce klavye bir de bu sizin attığınız.

Kablolu olarak Wraith W75 öneririm.
O tarz klavyeler de tipi eski microsoft klavyeleri ansımsatıyor bana :)
Apex Pro'dan iyi mi bu önerdiğiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı