6000 TL monitör dahil sistem toplama

İbrahim21221

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle belirtmek isterim hazır sistem almak istiyorum. Sebebine gelirsek parça parça alırsam nasıl yerleştireceğimi bilmiyorum. Sadece oyun oynamak için topluyorum. OC falan pek bilgim yok bu konuda cahilim kusura bakmayın. Yüksek ayarlarda 50/60 FPS alsam yeterli olur. Pek bilgim olmadığı için önerileriniz benim için çok önemli. Yardımlarınızı, önerilerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

SSD'i A2000 500GB yapıp üzerine 1000TL civarına 144Hz monitör aldınız mı tamamdır.
Aklıma takılan bileşenleri kaliteli mi marka model olarak ?

Güncel fiyatları ayrıca bakmanızı öneririm. Ben listeyi 15 gün önce oluşturmuştum. Dolar arttı ve güncel fiyatlar doğrultusunda önerimin toplam fiyatı 6250-6450 TL arası bir miktar tutabilir. Elbette bu miktar tek tercih olmamalıdır. Bir yerlerden kısmayı önermem ancak her şeyden kısıp 600-700TL artırarak ekran kartına bütçe ayrılabilir ve RX5700 veya 2060S(şansa) seviyesinde bir ekran kartı da alınabilir. Veya bu ekran kartı alınır ve (2.elde bu modeli atmak daha kolay) ileride işlemciniz zaten çok güçlü olduğundan 2070S / 57000XT seviyesinde bir ekran kartına yükseltilebilir.

Ayrıca bu kadar vermişken de anakartı bu seçerdim :) MSI B450 TOMAHAWK MAX Amd B450 AM4 Soket 3466MHz DDR4 USB 3.2 DVI&HDMI Anakart 10189985 | Trendyol

Rtx 2060 ile Gtx 1660ti arasında çok fark var mı hocam?

Güncel fiyatları ayrıca bakmanızı öneririm. Ben listeyi 15 gün önce oluşturmuştum. Dolar arttı ve güncel fiyatlar doğrultusunda önerimin toplam fiyatı 6250-6450 TL arası bir miktar tutabilir.
Ve hocam ben kasayı birleştirmeyi pek bilmediğim için hazır sistem olursa daha iyi olur.

Güncel fiyatları ayrıca bakmanızı öneririm. Ben listeyi 15 gün önce oluşturmuştum. Dolar arttı ve güncel fiyatlar doğrultusunda önerimin toplam fiyatı 6250-6450 TL arası bir miktar tutabilir. Elbette bu miktar tek tercih olmamalıdır. Bir yerlerden kısmayı önermem ancak her şeyden kısıp 600-700TL artırarak ekran kartına bütçe ayrılabilir ve RX5700 veya 2060S(şansa) seviyesinde bir ekran kartı da alınabilir. Veya bu ekran kartı alınır ve (2.elde bu modeli atmak daha kolay) ileride işlemciniz zaten çok güçlü olduğundan 2070S / 57000XT seviyesinde bir ekran kartına yükseltilebilir.

Rtx 2060 ile Gtx 1660ti arasında çok fark var mı hocam?
Mesajı güncelledim tekrar bakmanızı öneririm. Kötü bir huy kabul ediyorum.

1660S'in çok kaliteli bir modelini önerdim orada, Gaming X'te bulunan GPU son derece güzel OC oluyor ve stok 1660Ti'ı rahatlıkla geçebiliyor. Güç olarak 2060 ile arasında %12-18 kadar fark mevcut.

Hocam ben açıklamada belirttim oc filan pek bişey bilmiyorum bu yüzden ne alırsam hazır olmasını istiyorum.
Mesajı güncelledim tekrar bakmanızı öneririm. Kötü bir huy kabul ediyorum.

1660S'in çok kaliteli bir modelini önerdim orada, Gaming X'te bulunan GPU son derece güzel OC oluyor ve stok 1660Ti'ı rahatlıkla geçebiliyor. Güç olarak 2060 ile arasında %12-18 kadar fark mevcut.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı