6000 TL monitör önerisi

Bütçe
6000

Ch3arX

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle güzel bir sistem topladım 4090'lı bunu en iyi performansta kullanmak için(hem yazılım hem de oyunda) sağlam bir monitör düşünüyorum 2 tane alacağım çift monitör 1 monitör için bütçem 6000 TL. Önerilerinize açığım F/P olması önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sanırım daha iyisi yok bu fiyata.

Excalibur 23.8 200Hz aldım kendime 3000TL'ye. Deliler gibi pişmanım. Excaliburdan uzak durmanı tavsiye ederim ,aklında bulunsun.

Öncelikle güzel bir sistem topladım 4090'lı bunu en iyi performansta kullanmak için(hem yazılım hem de oyunda) sağlam bir monitör düşünüyorum 2 tane alacağım çift monitör 1 monitör için bütçem 6000 TL. Önerilerinize açığım F/P olması önemli.
Ne tür yani kavisli mi düz mü ve kaç inc istiyorsunu?

Sanırım daha iyisi yok bu fiyata.

Excalibur 23.8 200Hz aldım kendime 3000TL'ye. Deliler gibi pişmanım. Excaliburdan uzak durmanı tavsiye ederim ,aklında bulunsun.
Aynı monitörün 2K versiyonu arkadaşımda var. Ghosting yapıyor.

https://www.akakce.com/monitor/en-u...dr10-ips-g-sync-gaming-fiyati,2115942778.html 4090 gibi bir karta 1080P monitör önermek ne kadar doğru bilemiyorum. Bence bütçe arttırılıp en az 2K monitör alınmalı. Ki bu kart 4K kartı.

Son düzenleme:
Büyük ekran seviyorsanız tabiki olur ama bence 27 inc yeterli bir boyut (bana göre) ve 240 hz cıvarı alsanız performans olarak çok daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı