6000 TL monitör önerisi

Bütçe
6000
Ata ata ghosting sorunlu VA panel çöp monitör mü attınız? Alınmaz. Şimdi yanlış anlaşılmasın diye bir ekleme daha yapayım. Alınmaz diyorum, kullanılmaz değil.

Renk kalitesi kötü. Alınmaz. Gigabyte G24 F-2 daha iyi olacaktır.
Bu sitede zaten böyle genel bir sorun var. Niye bu kadar ön yargılısınız belli marka ve ürünlere? Yahu şu ürünü 2-3 yıldır kullanıyorum bir kez bile ghosting yaşamadım. Bu bütçe için illa ki alınacak monitörlerde bu tarz riskler olacaktır bu çok normal.

Ben rekabetçi oyunlarda oynuyorum ama renk kalitesi benim için daha önemli. Renk kalitesi bu bantta en iyisi neyse onu almak isterim.

Ben VA panelden geçtim bu monitöre ve beni tatmin etti. Tabii renkleri daha canlı bir monitörden geçecekseniz gözünüze güzel gelmeyebilir.

Arkadaşlar illa yüksek Hz olacak diye bir isteğim yok düşük ms olan ve renk kalitesi bu fiyat bandında en iyi olan bir model onerebilirisiniz. Ayrica 24 inch tercihimdir.

Bu sitede zaten böyle genel bir sorun var. Niye bu kadar ön yargılısınız belli marka ve ürünlere? Yahu şu ürünü 2-3 yıldır kullanıyorum bir kez bile ghosting yaşamadım. Bu bütçe için illaki alınacak monitörlerde bu tarz riskler olacaktır bu çok normal.

Ghosting nasıl yaşamadığınız yahu? Atın ghosting testi bakalım yaşıyor musunuz yaşamıyor musunuz diye?

Arkadaşlar illa yüksek Hz olacak diye bir isteğim yok düşük ms olan ve renk kalitesi bu fiyat bandında en iyi olan bir model onerebilirisiniz. Ayrica 24 inch tercihimdir.

Şu an kullandığım monitör onerdiginiz tüm monitörlerde daha kötü emin olabilirsin 😀

O zaman Odyssey G4 yapıştır geç. 240 Hz, 25 inç ve kablo toparlayıcı var (işlevi küçük gözükse de kablo kirliliğini bayağı bir azaltıyor) rekabetçi oyunlar için ideal bir monitör.

Bu sitede zaten böyle genel bir sorun var. Niye bu kadar ön yargılısınız belli marka ve ürünlere? Yahu şu ürünü 2-3 yıldır kullanıyorum bir kez bile ghosting yaşamadım. Bu bütçe için illaki alınacak monitörlerde bu tarz riskler olacaktır bu çok normal.

Risk mi? Ne riski dalgamı geçiyorsunuz? Curved diye alıp burada ghosting yok diye alay ediyorsunuz resmen. Senin monitöründen kat kat iyilerni 1000 lira farkla burada önerdik. Sen hala risk diyorsun.

O zaman Odyssey G4 yapıştır geç. 240 Hz, 25 inç ve kablo toparlayıcı var (işlevi küçük gözükse de kablo kirliliğini bayağı bir azaltıyor) rekabetçi oyunlar için ideal bir monitör.

Renk kalitesi önemliymiş adam için. G24F-2'nin renk kalitesi G4'e oranla kat kat iyidir.

Risk mi? Ne riski dalgamı geçiyorsunuz? Curved diye alıp burada ghosting yok diye alay ediyorsunuz resmen. Senin monitöründen kat kat iyilerni 1000 lira farkla burada önerdik. Sen hala risk diyorsun.

Renk kalitesi önemliymiş adam için. G24F-2'nin renk kalitesi G4'e oranla kat kat iyidir.

Adam kötü monitörden geçiyor zaten renkleri yeterli gelecektir.

Geri
Yukarı