6000 TL Monitör Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Nokro
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 240

Nokro

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 6 bin TL bütçe ile bir monitör arıyorum. Kullanım amacı hikaye oyunları, film dizi vs. FPS ara sıra. IPS panel olması önemli ms genllikler 1 oluyor ama çok önemli değil Hz olarak da 144-165 ve FHD olsa yeterli. Ben bunları bulabildim;

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

LG ile AOC fiyatlarını hak etmiyor. Monster fason üretim ve renk doğruluğu çöptü yanlış hatırlamıyorsam.

Önerim:

LG ile AOC fiyatlarını hak etmiyor. Monster fason üretim ve renk doğruluğu çöptü yanlış hatırlamıyorsam.

Önerim:
Benim atmış olduğum AOC modeli ile sizin attığınız arasında ne farkı var da fiyat farklı aynı gibi her şey çözemedim.

Ekran aynı ekran, benim atmış olduğum modelde USB girişleri ile tasarım farklı, bir de hoparlör yok.
Bu gigabyte ın monitörünü gördüm yabancı bir youtuberın videosunda inceleme yapıyordu aoc sp ve spu modellerini ikisi yerine en son bunu önerdi bi fikriniz var mı bu monitör hakkında?

Bu Gigabyte'ın monitörünü gördüm yabancı bir YouTuber'ın videosunda inceleme yapıyordu AOC sp ve spu modellerini ikisi yerine en son bunu önerdi bir fikriniz var mı bu monitör hakkında?

Kronik CW vardı diye hatırlıyorum bu modelde, ki AOC her türlü daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı