6000 TL monitörlü sistem toplama önerisi

Pietra

Centipat
Daha fazla  
En fazla 6000 TL Kasa + monitör fiyatı olacak. Oyunlari orta veya yüksek düzeyde rahat oynayabilecek PC önerir misiniz?

165Hz 1 ms monitör. Bu sistemde iyi bir sistem SSD'yi 480 yapıp alınabilir.

Fiyatlar o kadar artmış ki, dün önerdiğiniz şey bugün uçmuş oluyor. Gerçekten size önermelik bir şeyler bakayım dedim moralim bozuldu.

Kesinlikle almanızı önermem. Şu zamanda bu tarz bir bilgisayara bu kadar para asla verilmez. GTX 1650 ya da RX 5500XT altında bir GPU ve Ryzen 3 serisi + Intel 10. nesil serisi dışında bir CPU alınmaz pişman olursunuz :(

Bu ürünü bulabildim. En azından muhatabın olan ve bütün parçaları garantili olan bir site. Uyduruk markalar kullanmıyorlar. Ayrıca kulaklık, fare ve klavye çıkarıp, 2x8 GB bellek yapıp ayrıca SSD 1 TB yaparsanız 6.090 TL oluyor fiyat.
İkinci el bakarsanız belki daha iyi bir sistem bulunur.

Bu ürünü bulabildim. En azından muhatabın olan ve bütün parçaları garantili olan bir site. Uyduruk markalar kullanmıyorlar. İkinci el bakarsanız belki daha iyi bir sistem bulunur.

75 Hz?

165Hz 1 ms monitör. Bu sistemde iyi bir sistem SSD'yi 480 yapıp alınabilir.

Teşekkürler.

Bu ürünü bulabildim. En azından muhatabın olan ve bütün parçaları garantili olan bir site. Uyduruk markalar kullanmıyorlar. Ayrıca kulaklık, fare ve klavye çıkarıp, 2x8 GB bellek yapıp ayrıca SSD 1 TB yaparsanız 6.090 TL oluyor fiyat.
İkinci el bakarsanız belki daha iyi bir sistem bulunur.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı