6000 TL monitörsüz sistem toplama önerisi

Cellan

Hectopat
Arkadaşlar sadece kasa toplamanızı rica ediyorum. Bu monitörü düşünüyorum Gamepower GPR24C144 23.6'' 144Hz 1ms FreeSync Curved Gaming Monitör. Kasa için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buraya açabilirsin. Yeri burası değilse zaten taşırlar. Senin sıkıntı yapmana gerek yok. ''2. el İ7 8700 - GTX 1080 Sistem alınır mı?'' diye konu açabilirsiniz.

Ama önerdiğim sistemi düşün derim. 6000 TL'ye bu dolar kuruyla R5 2600X - GTX 1070 Ti zor sığar.

N1.jpg

N2.jpg

Hocam eline sağlıkta acaba bu sistem alınır mı Satılık - i7 8700 ve GTX 1080 Tabanlı Sistem güvenemedimde
Elden gidip denemeden alınmaz. Fiyat çok iyi çünkü.

Konu sahibinden özür dileyerek, Hocam bu görüntüyü nereden alıyorsunuz? Ben sepetin ekran görüntüsünü alıyorum Sinerji'de ama böyle daha toplu gözüküyor.
Listeyi yaptıktan sonra kenarda yazdır butonuna basıyorum. Sonra oradan ekran resmi kaydedip, PS ile özel DPI ayarlı çıktı alıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı