6000 TL Monitor Haric PC Toplama

07serdar

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar benim ihtiyacım mimari modelleme, animasyon ve render işlerinde kullanmak üzere performans bilgisayarı. Bana bir sistem toplayabilir misiniz?

Not: Toplanan bilgisayarı birleştirmede nasıl bir destek alabilirim. Kendim birleştiremeyebilirim. Teşekkürler.

Adsız.png

MSI R9 FURY X 4GB HBM Memory 4096Bit AMD Radeon DX12 Su Soğutmalı Ekran Kartı
Fury x'in renderda başarılı olacağını düşünüyorum.

Pardon hata oldu 250 gb SSD seçmişim o SSD yerine bunu alın bütçeyi biraz aşacak ama.
Sandisk SSD Plus 480GB 480/400MB SDSSDA-480G-G25

Ben sinerji bilgisayardan topladım belli bir ücret ödeyerek montajı sizin yerinize yapıyorlar. Vatan bilgisayar bunu bedavaya yapıyor fakat diğer parçaların pahalı olmasıyla bu paranın 3 katını çıkarıyorlar :D.

Teşekkür ederim,

Sizinle 2 adet pc toplama paylaşacağım. Benim için yorumlar mısınız? Bütçe olarak 6000 dedim ama biraz geçiyor. Almışken en iyisi olsun mantığı ile. Kullanım amacım : mimari modelleme, render, post production(photoshop) , Benim için mühim olan pc nin kasmaması, render ı kısa sürede alması ve çok sessiz çalışması .

Aşağıdaki PC leri fiyat ve benim ihtiyacıma göre performans olarak yorumlarsanız ve önerilerde bulunursanız çok makbule geçersiniz. Teşekkürler

01.JPG
02.JPG

Birde benim topladığım sisteme bak dostum işini rahatlıkla görecektir . Kasa değişimi yapılabilir ve hdd eklemedim

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    22,6 KB · Görüntüleme: 278
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı