6000 TL OEM Hazır sistem alınır mı?

Hocam bence de RX 5700 XT'li sistem iyi miş, siz nedersiniz? Kasa, PSU, RAM, anakart, SSD hakkında yani.
Sistem alınır mı? Bence Vatan mağazasına göre 6500TL çok iyi bir fiyat.

XT modeli değil düz 5700 RX 5700 XT'nin bir altı RX 5600 XT'nin bir üstü bence alınır kronik sorunlu model değil GP OC'da ısınma sorunu düzeltildi diye hatırlıyorum.

XT modeli değil düz 5700 RX 5700 XT'nin bir altı RX 5600 XT'nin bir üstü bence alınır kronik sorunlu model değil GP OC'da ısınma sorunu düzeltildi diye hatırlıyorum.
Hocam yeni farkettim ama yinede güçlü bir kart değil mi? Bir de bu model hakkında bilgi verebilir misiniz? Msi amd ekran kartı tarafında iyi mi? Isınma filan var mı? Kullananlar memnun mu? 2 fanı var yeterli olur mu? (Msi RX 5700 Mech GP OC 8gb 256bit GDDR6 için soruyorum)

Hocam yeni fark ettim ama yine de güçlü bir kart değil mi? Bir de bu model hakkında bilgi verebilir misiniz? MSI AMD ekran kartı tarafında iyi mi? Isınma falan var mı? Kullananlar memnun mu? 2 fanı var yeterli olur mu? (MSI RX 5700 Mech GP OC 8 GB 256Bit GDDR6 için soruyorum)

GP OC modelinde ısınma sorunu yok diye duydum çoğu yerde başka kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirsin ama ben duymadım ve RX 5600 XT'den daha uzun ömürlü olur daha güçlü ondan dolayı.

GP OC modelinde ısınma sorunu yok diye duydum çoğu yerde başka kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirsin ama ben duymadım ve RX 5600 XT'den daha uzun ömürlü olur daha güçlü ondan dolayı.
Teşekkürler hocam. Şuan araştırıyordum. Normalinde ısınma varmış. GP modelinde düzeltmişler. Çok teşşekkür ederim yine. Sanırım rx5700 lü sistemi alıcam. Şimdi performans videolarını izleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı