6000 TL Oyun için Hazır Sistem Önerisi

ufuk Topcu

Centipat
PC vs. alırken paramızın boşa gitmeyeceğini sizinle anladım. Bunun için kendi adıma çok teşekkür ediyorum sizlere.
En fazla 6 bin TL'lik hazır sistem oyun bilgisayarı almak istiyorum. Sipariş verebileceğim kanal veya bu konuyla iletişime geçerseniz çok sevinirim. İyi günler dilerim.

Hazır sistemlrin avantajıda var dez avantajıda
anakart iyi oluyor ekran kartı markası kötü veya güç kaynağı kasa vs vs birin den kısıp birine yükleniliyor..
Artık birsürü sistem toplama rehberi var bence kendiniz tek tek alıpda toplayın güvenilir firmalar var vatanda indirim vardı yeni bitti mesela bunlarıda takip edebilirsiniz tavsiyem 4-4 lük olabilmesi için veya çok sıkılan kullanıcılar var sahibinden.com dan takip ediğ uyguna 1-2- aylık kullanılmış ürünleride alabilirsiniz veya bi çizgi çizin tamamen oyun odaklı tekcekırdekli eski online oyunmu yeni oyunlarmı bu detaylı bir konu ve araştırmayla çözülür..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı