6000 TL oyun için sistem önerisi

Shadowslayer

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar yazın çalışıp 6000 TL toplayıp bir oyuncu PC almak istiyorum. GTA 5, Valorant, PUBG, CS:GO gibi oyunları güzel FPS de oynamak istiyorum 16 GB RAM olsa tadından yenmez. Teşekkürler.

Arkadaşlar yazın çalışıp 6000 TL toplayıp bir oyuncu PC almak istiyorum. GTA 5, Valorant, PUBG, CS:GO gibi oyunları güzel FPS de oynamak istiyorum 16 GB RAM olsa tadından yenmez. Teşekkürler.
Konuyu 6000 TL topladıktan sonra açmanız daha mantıklı olmaz mıydı? Şuan size 6000 TL'ye toplanan sistemlerin veya hazır sistemlerin fiyatı yaza kadar artabilir, belli olmaz.

Konuyu 6000 TL topladıktan sonra açmanız daha mantıklı olmaz mıydı? Şu an size 6000 TL'ye toplanan sistemlerin veya hazır sistemlerin fiyatı yaza kadar artabilir, belli olmaz.

Konuyu 6000 TL topladıktan sonra açmanız daha mantıklı olmaz mıydı? Şu an size 6000 TL'ye toplanan sistemlerin veya hazır sistemlerin fiyatı yaza kadar artabilir, belli olmaz. Mantıklı. Ama şu an önerebildiğiniz sistem var mı? Uğraşmanıza gerek yok hazır da söyleyebilirsiniz ona göre daha acele toplayacğım parayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı