6000 TL Oyuncu Bilgisayarı Önerisi

bthnkrtll

Kilopat
Merhaba herkese. Resimde göreceğiniz üzere, bir sistem topladım. Acaba her şey birbiriyle uyumlu mu diye sizlere danışmak istedim. Sistemimde kesinlikle overclock yapmayacağım. Şimdiden teşekkürler yorumlarınız için.

Not: Anakart'da 2133 MHz - 3200 MHz(OC) ne demek acaba? Overclock yapıldığında mı 3200 MHz destekliyor? Bir tek onu anlayamadım.

LvnPO0.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa soğutma anlamında sıkıntılı. Ayriyeten GTX 1660 TUF modelinde kullanılan soğutucu blok küçük olduğu için ekran kartının sıcaklık değerleri kafanızı ağrıtabilir.

Ryzen 5 3600'e ne kadar gerek var? Ryzen 5 2600 ile aralarında yaklaşık 500₺'lik fark mevcut. Monitör dahil bütçeniz yanılmıyorsam 7.200₺ civarı. Benim bu bütçede önerim:

IMG_20190731_152959.JPG

Merhaba herkese. Resimde göreceğiniz üzere, bir sistem topladım. Acaba her şey birbiriyle uyumlu mu diye sizlere danışmak istedim. Sistemimde kesinlikle overclock yapmayacağım. Şimdiden teşekkürler yorumlarınız için.

Not: Anakart'da 2133 MHz - 3200 MHz(OC) ne demek acaba? Overclock yapıldığında mı 3200 MHz destekliyor? Bir tek onu anlayamadım.

LvnPO0.png
SSD kapasitesini düşürüp 1660Ti da alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı