6000 TL PC Toplama Rehberi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

6000 TL PC Toplama Rehberi’nde oyun ve çekilen oyun videolarını işleyip yayınlamak için güçlü bir bilgisayar topluyoruz… Maxwell, Skylake, DDR4 ve daha pek çok yeniliği birleştiren, modern, güçlü ve uzun ömürlü bir sistem topluyoruz. Sıvı soğutmalı sistemimizde güçlü ses, ağ bağlantısı, grafik yeteneklerinin yanında video işleme için gereken güçlü işlem yetenekleri bulunuyor. Bu yetenekler özellikle hızlı

6000 TL PC Toplama Rehberi Technopat

Daha fazlası...

Öncelikle sisteme imrenerek baktım sistem hakkında bazı sorularım var . Sıvı soğutmayı çıkarıp ekran kartını bir tık arttırmak kendi soğutucum bulunmaktadır .

Basınç değeri ve ağırlık belirtilmemiş ancak orijinal konuya baktığımızda aşırı derecede sıkıştırılmış, yayları zayıf ya da devasa soğutucularla olabileceğini görüyoruz. Kaliteli, ufak, hafif ya da orta boyutlarda; anakartı bombeli hale getirmeyecek, normal ölçüde sıkılmış soğutucularla olacağını düşünmüyoruz. Zira topladığımız hiç bir Skylake sistemde karşımıza çıkmadı, Technopat Sosyal'de de sayısız taze Skylake kullanıcısı var, Türkiye'de henüz hiç kimse böyle bir şikayette bulunmadı.

Depolama alanı benim için çok fazla. Bana 1 gigabyte Hard disk ve 250 gigabyte SSD yeterli olacaktır. Ekran kartına mı yatırım yapmalıyım, yoksa paramı biriktirip Pascal mimari gpu ya sahip bir ekran kartı mı almalıyım?
@Ali Güngör @MasterWeb

Depolama alanı benim için çok fazla. Bana 1 gigabyte Hard disk ve 250 gigabyte SSD yeterli olacaktır. Ekran kartına mı yatırım yapmalıyım, yoksa paramı biriktirip Pascal mimari gpu ya sahip bir ekran kartı mı almalıyım?
@Ali Güngör @MasterWeb
Paranızı biriktirip "Pascal" mimarili ekran kartı almalısınız. "Bana 1 gigabyte yeter" demişsiniz. 1 terabyte olacaktı sanırım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı