6000 TL R5 3600 Sistem Toplama

Mertcan bey öneri için teşekkür ederim ama rx590 ve rtx2060 çok farklı sistemler..

Amazon.de den alıp akraba ile yurda getirsem ekran kartı ya da diğer pc bileşenlerini gümrük sıkıntısı olur mu sizce Caner bey, bilginiz var mıdır konuyla ilgili?
Ürünün %20'si kadar vergi alındığını biliyorum ben, yanlış biliyor da olabilirim. Araştırmanızda fayda var. Eğer dediğim gibiyse 6000 TL'lik sisteme 1200 TL vergi ödemiş olursunuz.

Ürünün %20'si kadar vergi alındığını biliyorum ben, yanlış biliyor da olabilirim. Araştırmanızda fayda var. Eğer dediğim gibiyse 6000 TL'lik sisteme 1200 TL vergi ödemiş olursunuz.
Sanırım akraba hediye babında sokabiliyor ve sıfır gümrük alınıyor onu deneyeceğim sanırım, xt 2809 TL ye falan galiba orda, son bir soru kusura bakmayın xt vs 2070 vs 2070 Super hangisi sizce?

Sanırım akraba hediye babında sokabiliyor ve sıfır gümrük alınıyor onu deneyeceğim sanırım, xt 2809 TL ye falan galiba orda, son bir soru kusura bakmayın xt vs 2070 vs 2070 Super hangisi sizce?
Eğer arada fiyat farkı yoksa ben 2070Super alırdım, fiyat farkı varsa 5700XT.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer arada fiyat farkı yoksa ben 2070Super alırdım, fiyat farkı varsa 5700XT.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşekkürler Caner bey iki günlük yardımınız için..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı