6000 TL render sistemi toplama

Flame_

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda oynuyorum ama daha çok modelleme render yapmak için bir sistem toplar mısınız? Soğutması çok iyi olsun.
Sistemi toplamama daha zaman var yeni çıkacak bir donanımı bekleyebilirim.
Bütçe 6000 TL

Ryzen R7 1700 (Stok soğutucu ile birlikte gelmekte ledli)

Asus Strix GTX 1070 (isteğe bağlı değiştirilebilir)

Anakart olarak X370 serisi bir anakart olabilir ileride güçlü bir soğutma ile sağlam bir overclock yapabilirsiniz veya SLİ-CROSSFİRE imkanları var anakartlarin ama SLİ-CROSSFİRE kurulum yapmayacaksaniz B350 de alabilirsiniz.

Ram olarak Corsair Vegeance LED 16 GB 3000mhz lik Ramlarini tavsiye ederim tabiki değiştirilebilir ama bana kalırsa 3000mhz seviyesinde bı anakart ile esitleyin.

SSD olarak bütçeye bağlı Samsung 750-850 Evo serisi ssdlerini tercih edebilirsiniz.

HDD ihtiyaca bağlı 1TB Veya 2TB alınabilir. Tam modeli aklımda değil ama şuan da gündemde olan Toshiba HDD sini tercih edebilirsiniz P300 sanırsam.

Güç kaynağı olarak 600W 80+ bir güç kaynağı işinizi görecektir.

Kasa isteğe ve renklere bağlı seçilebilir.

Şuan İtopya.com da GTX 1070 uygun fiyatlara satılıyor isterseniz alabilirsiniz.

Neden belli bir siteden toplayıp atmadığıma gelirsek ben kasalarda renk uyumuna çok dikkat ederim belki sizde benim gibisinizdir siyah-beyaz vs. Renk kombinasyonları yapabilirsiniz. Ve en önemlisi fiyat bir yerde 300 e satılan bir parça başka bir yerde 250 vs satılabilir tamamen size bırakıyorum.

Monitör yazmamışsiniz ama tavsiyem 144hz bir monitör veya 2K 60hz tamamen bütçe dışında size bırakıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı