6000 TL sistem önerisi

Bütçe
6000 tl civarları

Taklaciabi

Femtopat
Daha fazla  
İleriki aylarda oyun oynamak için bir sistem toplayacağım. Bütçe 6 bin TL. Monitöre gerek yok, bende var. Önerilerinizi yapabilir misiniz? Oynayacağım oyunlar: Witcher 3, GTA V, Subnautica, The Forest. Rekabetçi oyunlar oynamıyorum.(aşırı bir FPS değerine gerek yok yazdığım oyunları yüksek grafiklerde 50-60 FPS'te oynamak)
Teşekkürler.

Bu sistemden SSD'yi çıkartın ve SSD olarak bunu alın:

Son düzenleme:
1611178094525.png

Bu da alternatif olarak benim önerebileceğim bir sistem. Toplam 6035tl. Fiyatlar Akakçe'den alınmıştır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu linkte önerdiğim sistemin oyun testleri var inceleyebilirsiniz.
Bu sistemden SSD'yi çıkartın ve SSD olarak bunu alın:

10400F ve 1660s ya da biraz bütçeyi aşarak tek RAM'li 10100F + 2060 mümkün.
GameGaraj'ın t-10'lu hazır sistemlerine bakabilirsin.
Önerdiğiniz sistemler parça bazında benim önerdiğim sistemden daha iyi bunun farkındayım. Bunun en büyük sebeplerinden biri hazır sistemler olması. Ancak hazır sistemler her an bulunamayabiliyor. Bu yüzden alternatif önermek istedim.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 845382
Bu da alternatif olarak benim önerebileceğim bir sistem. Toplam 6035tl. Fiyatlar Akakçe'den alınmıştır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu linkte önerdiğim sistemin oyun testleri var inceleyebilirsiniz.

Önerdiğiniz sistemler parça bazında benim önerdiğim sistemden daha iyi bunun farkındayım. Bunun en büyük sebeplerinden biri hazır sistemler olması. Ancak hazır sistemler her an bulunamayabiliyor. Bu yüzden alternatif önermek istedim.
Teşekkürler.Ekran kartı olarak nvidia yı tercih ediyorum.Burdaki ekran kartı yerine nvidia olarak hangi ekran kartını önerebilirsiniz?

Teşekkürler.Ekran kartı olarak nvidia yı tercih ediyorum.Burdaki ekran kartı yerine nvidia olarak hangi ekran kartını önerebilirsiniz?
AMD bu ekran kartını çıkarırken kendisi GTX 1650 super ile kıyasladı. Ben de 1650 super önerirdim zaten. Rica ederim.

AMD bu ekran kartını çıkarırken kendisi GTX 1650 Super ile kıyasladı. Ben de 1650 Super önerirdim zaten. Rica ederim.

Teşekkürler. GTX 1650 Super için hangi markayı önerirsiniz? ASUS TUF veya ASUS ROG STRIX almayı düşünüyorum ama internette ısı sorunlarından bahsediliyor. ASUS önerir misiniz?

Teşekkürler. GTX 1650 Super için hangi markayı önerirsiniz? ASUS TUF veya ASUS ROG STRIX almayı düşünüyorum ama internette ısı sorunlarından bahsediliyor. ASUS önerir misiniz?
Bir süredir ürünlerin fiyatlarına bakmıyorum. Bu yüzden fiyatlardan tamamen bağımsız bir şekilde konuşacak olursam. Ben sıcaklık konusunda MSİ Gaming X serisi ekran kartlarını tercih ederim. Asus TUF serisi hakkında genel olarak sıcaklık sorunlarını mevcut. Bu sadece ekran kartı değil dizüstü bilgisayarlarında da çevremde duyduğum bir problem. Asus rog strix ürünleri de MSİ Gaming X serisi kadar sevdiğim ürünler arasında. Alta bırakacağım siteye bir bakarsan oradaki tablo da sıcaklık değerleri mevcut. Benim MSİ almamda ki sebepse tamamen markaya güvenim.

Bir süredir ürünlerin fiyatlarına bakmıyorum. Bu yüzden fiyatlardan tamamen bağımsız bir şekilde konuşacak olursam. Ben sıcaklık konusunda MSİ Gaming X serisi ekran kartlarını tercih ederim. Asus TUF serisi hakkında genel olarak sıcaklık sorunlarını mevcut. Bu sadece ekran kartı değil dizüstü bilgisayarlarında da çevremde duyduğum bir problem. Asus rog strix ürünleri de MSİ Gaming X serisi kadar sevdiğim ürünler arasında. Alta bırakacağım siteye bir bakarsan oradaki tablo da sıcaklık değerleri mevcut. Benim MSİ almamda ki sebepse tamamen markaya güvenim.

Sağolun MSI stokta olmadığı ve Asus Rog Strix daha ucuz olduğu için Asus almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı