6000 TL sistem önerisi

Bir arkadaş... Hayatta besleyemez RX580'i demişti. Bu ekran kartının RDR2'yi bile Ultra ayarlarda 40 FPS açmasına şaşırdım açıkçası, neredeyse her oyunu Ultra da açması hayal gibi bir şey benim için. Bu fiyata böyle bir sistem toplamak çok hoş.

Hocam eğer mümkünse linkleri birleştirip toplam çıkan parayı yazabilir misiniz? Benim linkler açılmıyor şu an nedense.

Bu parçalar toplam 5000TL tutuyor SSD ve kasayı kendi isteklerinize göre seçin linklerini buraya bırakayım.

SSD olarak Kioxia'nin sıfırı tercih edilebilir. @Bnalsveee eisaemyck hocam burada doğru söylemiş. Soket olayına gelirsek arkadaş orada Intel tarafında eski işlemcilere gitmemeniz gerektiği minvalinde bir şeyler söylemek istemiş sanırsam. Bizim attığımız işlemci hala aktif olarak sayabileceğimiz AM4 platformunun bir üyesi. Böyle bir sistem bütçenize uygun.

Bu parçalar toplam 5000TL tutuyor SSD ve kasayı kendi isteklerinize göre seçin linklerini buraya bırakayım.
Tamam hocam gayet iyi, peki dediğim gibi işlemci soketi sanırım beslermi ekran kartını?

SSD olarak Kioxia'nin sıfırı tercih edilebilir. @Bnalsveee eisaemyck hocam burada doğru söylemiş. Soket olayına gelirsek arkadaş orada Intel tarafında eski işlemcilere gitmemeniz gerektiği minvalinde bir şeyler söylemek istemiş sanırsam. Bizim attığımız işlemci hala aktif olarak sayabileceğimiz AM4 platformunun bir üyesi. Böyle bir sistem bütçenize uygun.

Anladım yani ekran kartını besler, çok teşekkür ederim yardımlarınız için sistemi alınca haber vereceğim. Kasa çok fark eder mi hocam? 2. el olarak herhangi bir kasa bakabilir miyim? Bir de şower Supply gerekli mi?

Hocam işlemci soketi demek işlemcinin hangi anakart platformuna ait olduğunu söyler. Teknik detaya girmeden alacağınız ikinci el sistem uyumludur.

Kasa olarak MESH ve Hava alan bir kasa önermeye çalıştım. Zalman'in bu kasası bütçeniz için uygun ve sistemi de taşır.

Attığım PSU'da alınabilir.

Hocam işlemci soketi demek işlemcinin hangi anakart platformuna ait olduğunu söyler. Teknik detaya girmeden alacağınız ikinci el sistem uyumludur.

Kasa olarak MESH ve Hava alan bir kasa önermeye çalıştım. Zalman'in bu kasası bütçeniz için uygun ve sistemi de taşır.

Yukarıda ki hocamın attığı sistemi alacağım sanırım.

Power supply önemli mi peki? Ne için kullanılıyor?

Tamam hocam gayet iyi, peki dediğim gibi işlemci soketi sanırım besler mi ekran kartını?

Anladım yani ekran kartını besler, çok teşekkür ederim yardımlarınız için sistemi alınca haber vereceğim. Kasa çok fark eder mi hocam? 2. el olarak herhangi bir kasa bakabilir miyim? Bir de şower Supply gerekli mi?

Besler RX 580'i sistemde dert edilecek hiçbir şey yok şu an.

Ne testi yapmalıyım? Ben yapamam çünkü oraya gidip almam lazım ya da hiç gidemem uzak olduğu için.

Sağlık testi ve okuma yazma hızı testi yapmalısınız sizin onunla buluşup testleri canlı görmeniz daha iyi olur ancak gidemem derseniz satıcıdan size fotoğraf olarak göndermesini isteyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı