6000 TL sistem toplama

• Konuyu başlatan enesm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 371

enesm

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 6000 lira bütçem var. 1660 Super'li bilgisayar dizmek istiyorum. Fiyatlar da dengesiz, iniyor çıkıyor sizce uygun zaman mı? Yygun zamansa bir yardım eli uzatın da bir PC dizelim. Bana 6000 TL'ye en güzel PC'yi dizer misiniz? Bu arada monitör için 1750 falan klavye fare mouse için de bir 1000 TL bütçem var. Yani toplama 9000 TL bütçem var. Teşekkür ediyorum şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size ModArt PC-MA1'i öneriyorum.

İncelemesini yapmıştım bakabilirsiniz.

Arkadaşlar, 6000 lira bütçem var. 1660 Super'li bilgisayar dizmek istiyorum. Fiyatlar da dengesiz, iniyor çıkıyor sizce uygun zaman mı? Yygun zamansa bir yardım eli uzatın da bir PC dizelim. Bana 6000 TL'ye en güzel PC'yi dizer misiniz? Bu arada monitör için 1750 falan klavye fare mouse için de bir 1000 TL bütçem var. Yani toplama 9000 TL bütçem var. Teşekkür ediyorum şimdiden.

İncehesap.com'da indirimler oluyor cuma günleri bir bakın derim. Belki oradan tek tek parça olarak alabilirsiniz uygun fiyatlara. Acele etmezseniz 2-3 haftada her cuma günü size uygun parçaları alarak iyi bir sistem toplayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı