6000 TL Tablet Önerisi

AGjesurzz

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar,
Bu akşam tablet alacağım ve aklımda A7 Lite ve iPad Mini 6 modelleri var. Kardeşimde Tab A8 var fakat ben beğenmedim.
Aklımda şöyle bir soru var. Android 12'yi incelemek çok istiyorum. Şimdi istersem iPad Mini 6 da alabilirim fakat niyeyse bu modeli almak istiyor canım. Eğer bu iki modeli de beğenmezseniz 6000 lira altında alabileceğim tablet önerisi varsa önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPad mini yerine düşünülebilir:

Hocam iPad 9.nesil veya veya S7 FE nasıl?
S7 FE'nin kutu içeriğine kalemi de dahil ama kullanımının bir iPad kadar akıcı olabileceğini sanmıyorum. Ki bu S7 FE alınmaz anlamına gelmesin, fiyatına göre gayet iyi gibi duruyor. Ayrıca, 9. nesil iPad hakkında fikrim yok ama eski olduğu için ben hiç o tarafa yanaşmazdım.

S7 FE'nin kutu içeriğine kalemi de dahil ama kullanımının bir iPad kadar akıcı olabileceğini sanmıyorum. Ki bu S7 FE alınmaz anlamına gelmesin, fiyatına göre gayet iyi gibi duruyor. Ayrıca, 9. nesil iPad hakkında fikrim yok ama eski olduğu için ben hiç o tarafa yanaşmazdım.

Hocam peki Android tarafından öneriniz var mı?

Hocam peki Android tarafından öneriniz var mı?
Bütçeniz dahilinde (hatta 1000 TL'si de cebinize kalsın) Matepad Pro önerebilirim:

Bütçeniz dahilinde (hatta 1000 TL'si de cebinize kalsın) matepad Pro önerebilirim:

Olabilir hocam. iPad Air 4 ve Matepad Pro arasında bir seçim yapacağım.

Olabilir hocam. iPad Air 4 ve Mate pad Pro arasında bir seçim yapacağım.
Şunu da belirteyim, "bu mu yoksa S7 FE mi?" diye soracak olursanız S7 FE'yi seçerdim ama bu da bir alternatif. Ki bu 3 model arasından öncelik sıralaması şöyle olmalı diye düşünüyorum:
1-) iPad Air 4
2-) S7 FE
3-) MatePad Pro.

Yeni konular

Geri
Yukarı