6000 TL tablet önerisi

S7 FE yerine kesinlikle iPad alınmalı. Yıllardır desteği kesilmeyen cihazlar var ve hala iş görüyorlar. Ancak Android cihazların Türkiye'ye gelene kadar desteği bitiyor.
Kesinlikle iPad alın derim. 5. nesil kullandım dönemine göre efsane cihazdı.

Aynısını bende kullandım. Hala destek almasını gerçekten çok şaşırtıcı. Ve hala daha Pubg gibi oyunları HD kalitede 60 FPS oynatıyor.

S7 FE yerine kesinlikle iPad alınmalı. Yıllardır desteği kesilmeyen cihazlar var ve hala iş görüyorlar. Ancak Android cihazların Türkiye'ye gelene kadar desteği bitiyor.

Aynısını bende kullandım. Hala destek almasını gerçekten çok şaşırtıcı. Ve hala daha Pubg gibi oyunları HD kalitede 60 FPS oynatıyor.
Evet galiba 2016 cihazı şuan muhtemelen hiçbir 2016 android cihaz destek almamıştır.

iPad kullanan hiçbir arkadaşım bir sorundan bahsetmedi ama bilgim olmadığı için yorum yapamam.

Zaten bir sorunları da yok o yüzden öneriyoruz hem yıllarca günceller hem çökmüyorlar hem de Apple anlatmaya gerek yok her işinize cevap veren sınıfındaki bazı laptopları bile tokatlayan bir makine adeta kullanmadan bilemezsiniz.

Aynısını bende kullandım. Hala destek almasını gerçekten çok şaşırtıcı. Ve hala daha PUBG gibi oyunları HD kalitede 60 FPS oynatıyor.

2018 de iPad 6. nesil aldık neredeyse o günden bu güne kullanılmadığı 1 2 gün belki olmuşdur, 2 yıl canlı derslere sürekli onunla girildi hala canavar bataryası da aynı şekilde ve ayrıca iPadOS güncellemelerini alıyor ve hiç yavaşlama yok tahminimde büyük 2 iPadOS sürümünü de alacağı, 2018 de Android kalas(tablet) almış olsaydım ne batarya kalırdı ne ara yüzde kasmadan gezebilirdim ne de güncelleme alıyor olurdu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı