6000 TL tablet önerisi

fatherofzeus

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim bir adet bilgisayarım, bir adet eski bir laptopum ve bir de telefonum var. Eskiden çok oyun oynayan biriydim ama son 4 aydır hiç oyun oynamadım çünkü içimden gelmiyor resmen. Ve oyun oynamadığım için de bu kadar büyük bir bilgisayara sahip olmak beni çok rahatsız ediyor. Ben sessiz ortamlarda oturmayı seven biriyim ve benim bilgisayarım aşırı ses çıkartıyor bu yüzden bu bilgisayarı satmayı düşünüyorum. Bu para ile laptop almayı düşündüm ama zaten laptopum var ve yeni alsam yine aşırı fan sesi olacak bu yüzden tablet almakta karar kıldım. Birkaç tablet modeli gördüm fakat hiçbirine karar veremedim bana tablet konusunda yardımcı olur musunuz en önemli kriterler mükemmel bir performans ve çok güzel bir ekrana sahip olması. Şu anda birinci sınıf üniversite öğrencisiyim ve işe başlayacağım. Teknolojiyi kullanma sebebim ise medya tüketimi, verimlilik uygulamaları, sosyal medya, nadiren ise oyunlar.
Bütçem maksimum 6 bin TL. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim.
Uzun ömürlü bir cihaz istiyorum önümdeki 4 yıl cihazı yanımdan ayırmayıp sürekli kullanacağım.

Özür dilerim bir an Türkiye'de yaşadığımı unutup fiyatların sabit kalmadığı aklımdan çıkmış😟😟😟
Ama 6000 TL'yi tablete yatıracağınıza 1 ay para biriktirip ve bütçenin biraz dışına çıkıp pişman olmayacağınız bir karar verebilirsiniz.

Özür dilerim bir an Türkiye'de yaşadığımı unutup fiyatların sabit kalmadığı aklımdan çıkmış😟😟😟

Bir an umutlanmıştım acaba 6 7 bin civarı mı diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı