6000 TL telefon önerisi

Bende M31 var 2 yıldır kullanıyorum gayet memnunum. Hem işlemci ve RAM sayesinde yüksek hızlı ve donma yapmıyor hem de kamerası çok net. E zaten bu ikisi bana yetiyor, düşünebilirsiniz. Aşağıdaki linki örnek olsun atıyorum normalde fiyatı bu kadar uçuk değil. Araştırırsanız daha ucuzunu bulabilirsiniz.

M31 alınacak bir cihaz değil. Bu bütçede çok daha iyi cihazlar var. M31 modeline 6300TL vermek paranı çöpe atmaktan başka bir şey değil.
Haklısınız, ben aldığımda 2800 idi :) Zaten o yüzden fiyatın uçukluğunu belirtme gereği hissettim. Ama kullanımından memnun olduğum için önermek istedim.

6000 TL'ye telefon önerir misiniz?

Öncelikle telefondan beklentin nedir? Oyun oynayacak mısın veya sürekli sosyal medyaya giriş yapacak mısın? Senin için önemli olan kamera mı yoksa güçlü bir işletim sistemi ve batarya mı? Bunların hepsini listeleyip cevap verirsen listelediğin maddeler dahilinde güzel ve kullanışlı telefon önerebilirim.

Öncelikle telefondan beklentin nedir? Oyun oynayacak mısın veya sürekli sosyal medyaya giriş yapacak mısın? Senin için önemli olan kamera mı yoksa güçlü bir işletim sistemi ve batarya mı? Bunların hepsini listeleyip cevap verirsen listelediğin maddeler dahilinde güzel ve kullanışlı telefon önerebilirim.

Aslında hepsi :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Üstteki linkten telefonun tüm özelliklerine, fiyat geçmişine ve fiyat sıralamasına bakabilirsin. Bence memnun edecek bir telefon.

Yeni konular

Geri
Yukarı