6000 TL Telefon Önerisi

Daha fazla  
Herkese merhaba. İşin içinden çıkamadığım için seçenekleri aşağıya bırakıyorum. Kamerası diğer seçenekler arasında iyi olsa yeterlidir. Ben pek oyun oynamam COC, NSS vs. belki. Buna göre önerinizi bekliyorum. Sizde seçenekler arasından farklı bir telefon varsa tavsiye ederseniz açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Herkese merhaba. İşin içinden çıkamadığım için seçenekleri aşağıya bırakıyorum. Kamerası diğer seçenekler arasında iyi olsa yeterlidir. Ben pek oyun oynamam COC, NSS vs. belki. Buna göre önerinizi bekliyorum. Sizde seçenekler arasından farklı bir telefon varsa tavsiye ederseniz açığım.

Bütçeyi 300-400 lira arttırıp Redmi Note 10S alın. Realme 8 için 1000 lira daha arttırmaya gerek yok, Redmi Note 10S işinizi görür, çoğu özelliği aynı zaten bir fark yok.

Bunları almayın yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı