6000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
6000
Bence en iyisi redmi note 8 pro gibi duruyor. Bende 2 senedir kullanıyorum.
1-Redmi Note 8 Pro ömrünü tamamlandı. Ve bu bütçe için de en iyisi değil. Zamanının iyisiydi. İnsanlara diretmenin sen kullanıyorsun diye önermen iyi birşey olmuyor mu?

1-Redmi Note 8 Pro ömrünü tamamlandı. Ve bu bütçe için de en iyisi değil. Zamanının iyisiydi. İnsanlara diretmenin sen kullanıyorsun diye önermen iyi birşey olmuyor mu?
Benim kullandığım kadarıyla iyi bir cihaz. Ben bu cihazı iki seneden beri kullanıyorum. Zamanının en iyi cihazı ne alaka? Nokia 3310 dan bahsetmiyoruz. Arkadaş sıfır istemesine rağmen redmi note 10S satmaya çalışıyorsunuz. Note 8 Pro bana göre güzel bir cihaz ve öyle kalacak.

Ayrıca kullanıyorum diye öneriyorum tabi ki. Siz kullanmadığınız ürünü nasıl önerebilirsiniz?

Siz kullanmadığınız ürünü nasıl önerebilirsiniz?
Herkes kullanmadığı cihazı öneremez gibi bir saçmalık olamaz. Kimler her telefonu kullanabilir.

Arkadaş haklı ayrıca Note 8 Pro çıktığı dönemde iyi bir cihaz olsa da bu fiyatlara alınmaz ve de artık güncel bir model değil. 4 yıllık telefona 6000 TL vermek saçmalık.

Benim kullandığım kadarıyla iyi bir cihaz. Ben bu cihazı iki seneden beri kullanıyorum. Zamanının en iyi cihazı ne alaka? Nokia 3310 dan bahsetmiyoruz. Arkadaş sıfır istemesine rağmen redmi note 10S satmaya çalışıyorsunuz. Note 8 Pro bana göre güzel bir cihaz ve öyle kalacak.

Ayrıca kullanıyorum diye öneriyorum tabi ki. Siz kullanmadığınız ürünü nasıl önerebilirsiniz?
Orada en iyisi mi demişim ? Zamanının iyisiydi dedim. Redmi Note 8 Pro 2019'da çıkan bir cihaz. Redmi Note 10S ise 2021. 8 Pro'dan iyi bir cihaz. Sana göre güzel diye,sen kullanıyorsun diye herkesin almasına gerek yok :)
Bu arada cihazı ben satmıyorum. Yardımcı oluyorum. Okuma-yazma öğrenmen lazım :)

Herkes kullanmadığı cihazı öneremez gibi bir saçmalık olamaz. Kimler her telefonu kullanabilir.

Arkadaş haklı ayrıca Note 8 Pro çıktığı dönemde iyi bir cihaz olsa da bu fiyatlara alınmaz ve de artık güncel bir model değil. 4 yıllık telefona 6000 TL vermek saçmalık.
Orada en iyisi mi demişim ? Zamanının iyisiydi dedim. Redmi Note 8 Pro 2019'da çıkan bir cihaz. Redmi Note 10S ise 2021. 8 Pro'dan iyi bir cihaz. Sana göre güzel diye,sen kullanıyorsun diye herkesin almasına gerek yok :)
Bu arada cihazı ben satmıyorum. Yardımcı oluyorum. Okuma-yazma öğrenmen lazım :)
Ben zaten konu sahibine silah zoruyla redmi note 8 pro aldırmıyorum. Evet bu telefona 6000 TL vermek saçmalık. Fakat yurtdışından da isteyebilir. Hatta redmi note 11 pro gibi bir cihazı 5000 TL ye alabilir. Olanak çok. Ben sadece önerimi yaptım.

Sizin de anlama kabiliyeti dip seviyede. Sıfır lazım demesine rağmen ikinci el bir 10S öneriyorsunuz.

Yurt dışı alacaksa Note 10 Pro gibi modeller bulabilir. Hatta 6000 TL'ye YD cihazı olarak 11T falan geliyor. Çok daha iyi cihazlar bunlar. Note 10s modeli de genel olarak Note 8 Pro modelinden daha iyi. O da 4000 civarı.
Evet öyle. Bizde 2 adet 11 Pro aldık. Tanesi 4400'e. Bence bu zamanda yurtdışı cihazı daha mantıklı gibi.

Arkadaşlar maalesef kendime almayacağım, teyzemin o yüzden istiyor ki problem olmasin bende ona yd cihaz önerdim ama kabul etmedi ve ikinci elde istemiyor gideceğiz bayiiden alacağız.

Redmi Note 10S. İkinci el düşünürmüsün?
Maalesef belirttiğim gibi ikinci el düşünmüyoruz.
Bence en iyisi redmi note 8 pro gibi duruyor. Bende 2 senedir kullanıyorum.
Note 8 Pro biraz eski kaldi sanki 6100TL fiyatı var ve redmi 10 2022 sanki daha iyi gibi.
Yurt dışı alacaksa Note 10 Pro gibi modeller bulabilir. Hatta 6000 TL'ye YD cihazı olarak 11T falan geliyor. Çok daha iyi cihazlar bunlar. Note 10s modeli de genel olarak Note 8 Pro modelinden daha iyi. O da 4000 civarı.
Hayır yurtdışı cihaz alamam.

Böyle bir şey bulamazsın.

Bu fiyattaki modeller oldukça kötü. Batarya olarak Redmi Note 11-10 modelleri batarya olarak yeterli olur, diğer türlü kötü modeller.

Redmi Note 9 ve Redmi 10 2022 arasında kaldım. Sizce hangisi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı