6000 TL Televizyon Önerisi

~Vengeance~

Hectopat
Arkadaşlar yeni bir televizyon alıcağım ve bütçem en fazla 5500-6000 TL arası. Aklımda belirli bir marka yok çünkü hangi marka televizyon da daha iyi bilmiyorum. Bana 55 inç ya da daha büyük bir 4K televizyon önerir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba önerilen TV lerde 55mu9000 kullanıyorum. TV gayet güzel ve görüntü kalitesi iyi ama ışık sızması gibi sorunlar olabilir 55xe9005 le arasında kalmıştım media markta bulunmadığından sony nin modeli samsung aldım ama gayet güzel tv dir ama siz genede bi xe9005 de bakabilirsiniz şahsen içimde kalmadı değil birde onu görmek isterdim.

iyi günler lg 49uj701v 4k tv aldım vertikal banding ve siyah performansı çok kötü karanlık sahnelerde özellikle . eski tvmim 2011 model 50 inç plazmaydı onu arar oldum size tavsiyem oled veya samsung Q led tv almanız ve alırken tvleri normal uydu yayında ve usbde spor yayınları takıp test edip öyle karar verin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı